Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4-6 hónappal egy orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-6 hónappal egy orális kaland után, véradáson, ha felhasználták az adott vért, akkor nem találtak semmi problémát, igaz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor volt a véradás a kaland után, az nem szűrésre való, STD szűrés-re kell menni.

HIV ablak periódusa 2-4 hét, ha túl korán voltál, akkor a saját és mások életét is veszélyezteted.

2019. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4-6 hónappal az eset után voltam vért adni.
2019. dec. 10. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz.
2019. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos? Nem kell panikolnom, hogy bármi bajom lehet?


Azóta nem voltam senkivel. A férfi elmondása alapján neki nincs semmi baja, de én mégis aggódom.

Csomó tünetet tapasztalok magamon

2019. dec. 10. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi tunetet tapasztalsz miert nem orvoshoz mesz azonnal es miert random idegeneket kerdezel akiknek le se irtad h mik a tuneteid nem ismernek nem latnak etc?:D
2019. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mint előző mondta, mégis milyen tünetek? Miért nem mész orvoshoz?
2019. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Voltam vérvételen (a máj funkcióim voltak magasabbak, de az a 10 kiló túlsúly miatt vannak). Voltam ultrahangon is, a túlsúly miatt van zsirmaj. Fogynom kell és rendeződik.

Nőgyógyászati vizsgálaton minden rendben volt.

Szájhigiénés vizsgálaton, nem találtak semmi elváltozást.


Ami tünetet eszlelek magamon?:fehér lepedék a nyelven (dohányzom és kávézom. Lehet ettől van). Kb másfél évig volt egy fehér pötty a nyelvemen. A doki azt mondta rá, semmi kóros. Az most múlt el egyik napról a másikra.

A testemen több helyen (a karomon, az oldalamon, a combomon, a vádlimon...) a bőr alatt kis csomókat találtam, ahogy picit erősebben végighúzom a kezemet (nyirokcsomók lehetne?, vagy zsírcsomók?) ezt nem mutattam meg a dokinak.


Voltam még ősszel szűrésen is, ott negatív lett a HIV teszt.


Szerintetek lehet mégis hiv fertőzés, vagy ez csak para és inkább pszichés félelem a betegség miatt?


Aktus nem volt közöttünk, csak orális szex. Fehér férfi, elmondása szerint neki nincs baja.

2019. dec. 10. 20:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem. Ma egész nap fájt a nyelvem hátul oldalt. Nem látok semmit rajta, sem sebet, sem elváltozást, de fáj. Viszont hátul vannak rajta ilyen kis pöttyök (husszeru valami)
2019. dec. 10. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne hagyatkozz a véradásra a betegségek szűrése céljából.


Menj el bőr- és nemibeteg-gondozóba és csináltass egy teljes körű kivizsgálást: ha ott nem találnak semmit, akkor megnyugodhatsz. Feleslegesen hergeled magadat a mindenféle tünet elemezgetésével: valószínűleg beképzelsz mindenféle rémes dolgot. Ha egy névtelen netes fórumon valaki megmondja a tutit, hogy biztos, hogy nem lehetsz beteg, akkor abban tudsz bízni 100%-ig? A kétségedre biztos és végleges választ tud adni egy kivizsgálás a bőr- és nemibeteg-gondozóban: ne szégyenkezz, hogy ilyen helyre kell menned, mert más mindennapi emberrel is előfordul.


Bármi más problémával pedig keresd fel a háziorvosodat.

2019. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Voltam az eset után kb 3 hónappal ántsz szűrésen. Az negatív lett.
2019. dec. 11. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!