Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Vajon jo velem?

Figyelt kérdés
Baratnom egyik nap egy kis vita utan leirta,egyik haverjanak,hogy nemjo velem a szex,majd en ezt meglattam 2 nappal rá,es kicsaptam miatta a vitat.. aztmondta,hogy imad velem szexelni csak ha felul vagyok azt utalja (18cm) es akkor nem annyira elvezi,illetve hogy 15 perc utan elmegyek,es pont amikor elmenne akkor megyek el,amugy nagyon nedves szokott lenni konkretan tocsa van alatta,szerintetek jo vagyok neki? Sajnos nekem nagyon rossz a kozerzetem ez miatt

2019. dec. 11. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Es aztmondta,hogy amikor felul vagyok nem elvezi,mert hogy nem megy be annyira a huvelyebe vagy hosszu neki de aztmondta massal is utalta mindig is
2019. dec. 11. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ja,18 cm. Jó az 12 nek is.
2019. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban teszitek, ha szakítotok. Már úgysem fogsz tudni rá úgy tekinteni. Kamuzta az összes orgazmusát.
2019. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy a kommunikációtok, az egymás iránti bizalom, őszinteség nem jó ebben a kapcsolatban az már egyszer tény. Ha valami nem jó neki, akkor nem veled kellett volna először megosztania???

Tanuljatok az esetből, mostantól legyetek egymással teljesen őszinték, ne szégyelljetek beszélni a vágyaitokról, arról hogy kinek mi a jó, vagy nem jó. Ha képesek lesztek erre, akkor még lehetsz "jó" (főleg ha figyelsz arra amit mondott), ha nem akkor meg a már meglévő bizalmatlansági deficit úgyis a kapcsolat végét fogja jelenteni idővel.

2019. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!