Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szombat este házibuliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este házibuliban véletlenül lefeküdtem egy haverommal. Van barátom akit szeretek. Bevalljam neki? 20L

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 18:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Hogy az fenébe lehet véletlenül lefeküdni valakivel? Megbotlottál és beleestél a farkába vagy mi?

És igen, mond el neki hogy kidobhasson!

2019. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Már megint....?
2019. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Véletlenül :D Szóval megbotlott, elesett és pont a farkával a puncidban landolt
2019. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Annyira szánalmas ez a "véletlen" lefekvés duma. Nem is értem, hogy gondolják. Véletlenül el lehet törni egy poharat vagy ki lehet borítani valamit, de véletlenül nem lehet szexelni és pont.


Vállald szépen fel amit tettél, akár azért történt mert részeg voltál akár más miatt és hogyha már megtetted akkor legyen benned annyi, hogy elmondod a párodnak és vállalod annak a kockázatát, hogy szakít veled, ami teljesen érthető lenne, de legalább őszinte voltál és korrekt bár igaz, hogy csak utólag.


Én valahogy a véletlen lefekvés dumától hányni tudnék.

2019. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2019. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Véletlenül leszoptam valakit.... Pont nyitott szájjal buktam a farkára 25/N
2019. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
19%

Csodálatos ez a gyakorikérdéses bagázs. Remélem ti is csak megvetést kaptok ha valamit elszúrtok az életben. Mert ugye ti tökéletesek vagytok.

Lehet újra lepontozni, én akkor se fogok 22. jére is belerúgni valakibe aki a földön van. Üdv 4 es

2019. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha már ilyesmit csináltál,akkor minimum őszintén bevallhatnád,nem?
2019. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Kihajítanálak.. Nem lenne bocsánat.. Jól megververnélek, aztán kirugdosnálak az utcára.
2019. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Jól tetted! Kell a tapasztalat! Attól szeretheted a barátodat, de biztos, hogy már nem vagy bele szerelmes, csak szereted. És amúgy is fiatal vagy, nehogy már egy pasi mellet menjen el az életed! Szóval jól tetted! A többi már megbeszélés,őszinteség kérdése.
2019. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!