Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Hamar szakitotok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Hamar szakitotok olyan pasival aki nem tud kielégíteni? . Meddig vagytok türelmesek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan,hogy kommunikáció. Sok problémára megoldás
2019. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ h mit jelent h “nem tud kielégíteni”.

Így vagy úgy, de ki tud. Van nyelve, keze, szája, dildo/vibri... ha a farka nincs is rendben. És utóbbit is “rendbe lehet hozni”.

2019. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok párkapcsolatban a nő nem tud kielégülni, kolléganőim szokták ezt mesélni, hogy mennyi mindenkit ismernek akiknél ez a gond.


Érzelmileg viszont minden mást megkapnak és teljesen jól elvannak. Ezért ragaszkodnak a kapcsolathoz.

2019. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En pl nem tudok huvelyi orgazmust elerni. Senkivel se tudtam. De attol meg lehet kielegito a szex szamomra..sot:D sokszor pl egyaltalan nem elvezek el megis azt erzem h fuhh basszus most megkaptam amire vagytam es nyugodtan elegedetten fekszem le aludni. Es van hogy csiklot ingerelve tenylegesen elvezek is, ilyenkor nyilvan nem kerdes h nekem ez teljesen kielegito. Ezt viszont el lehet erni kezzel szajjal vibrivel barmivel, nem csak farokkal. Igy nem tudom ertelmezni a ‘nem tud kielegiteni a parom’ dolgot. Mire gondoltal pontosan?
2019. dec. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy idő után igen
2019. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha rossz az ágyban, akkor várok 1-2 hetet és ha nem javul a helyzet akkor szakítás.
2019. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem tud kielégítő lenni mert önző, figyelmetlen, nem foglalkozik a partner örömével akkor igen, annak a kapcsolatnak hamar kaput. Olyankor már az első alkalomért is kár volt. Egyébként meg ahogy az #1-es írta, mindenre van megoldás csak akarni kell.
2019. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Nem fogok fél évig vagy évekig aszalódni soványodni egy olyan kapcsolatban ahol nem vagyok kielégítve

Maximum 2-3 hónap után ha nem történik váltózás akkor dobbantok és még így is túl türelmes vagyok

Hiába a az érzelmek ha nem kapom meg azt és olyan minőségben amire én vagyok az kiéget és rá unok a szemelyre ki fogok belőle ábrándulni

N

2019. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ui persze nem magától várom a csodát

Kommunikáció ellenére se történik váltózás na akkor dobbantok

2019. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ui2

Írtatok itt a vibrit ,dildot

De akkor minek pasi? Megoldód akkor magadnak

Azt akarod hogy a FÉRFI elégítsen ki nem egy tárgy.. -

Oké van keze nyelve

Na most fordítsátok meg... melyik pasinak lenne elég csak szopás és a kézimunka ?mert a csaj a másik 2 lyukával nem tudja ki elégíteni a pasikat csak kézzel meg szájjal...vagy hozzá vág a pasihoz egy műpuncit, szexbabát h nesze tessék ?

Nem gyerekek . Egy kapcsolatban FONTOS hogy ak aktus is kielégítő legyen mind2 félnek !!!!!!

2019. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!