Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól szopni? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól szopni? És egyáltalán, hogyan kell egy férfit megfelelően kielégíteni az ágyban?

Figyelt kérdés

Idáig még sohasem volt párkapcsolatom, de az utóbbi hónapokban megismerkedtem valakivel, akibe beleszerettem, és most együtt vagyunk. Idáig még nem szexeltünk, de van egy olyan érzésem, hogy most hétvégén fogunk. Semmi tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, és szerintem kifejezetten béna is vagyok, még ahhoz is időre volt szükségem, hogy megtanuljak normálisan csókolózni. Ő már nem szűz, de én igen, és nem szeretnék túl sokat bénázni az ágyban. Tudnátok adni néhány tanàcsot?

19/L



2019. nov. 19. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudunk tippet adni: egy kis tusi, csini ruha éééééés engedd el magad, élvezd, ne görcsölj rá, ez a legfontosabb a többi jön magától :)

Ami az orált illeti... ne fogazz, figyelj a partneredre folyamatosan (minden ffi másképpen szereti), figyelj a visszajelzéseire, reakcióira, gyakorlás és majd bele fogsz jönni :)

2019. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd hagy irányítson 25/N
2019. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Add önmagad, engedd el magad, nos csináld azt amit jónak látsz. Ha azt szeretnéd elérni, hogy ő is izguljon közben akkor borotváld le mint egy borbély.
2019. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorolj egy banánon vagy vibrin, de pár tipp: ne fogazz, csináld bőnyállal, a heréket is, én néha még a popsijába is odanyalok, ha érzem hogy kezd elmenni akkor lassítok hogy minél tovább elhúzzam stb, nem kérek üziket
2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat teszi a mestert
2019. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorolj banánon. Csak ne anyádék előtt reggeli közben az asztalnál.
2019. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenre megtanítanálak.
2019. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
ne basztasd miközben nézi a meccset
2019. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár akkor érett a szexre, ha tudnak róla fesztelenül és őszintén beszélni is.

Nem kell első alkalommal szexnek lennie, elég talán a petting, ha szűz vagy, vagy bízd csak rá magad a párodra, és ne görcsölj, hogy tökéletes legyél.

Ő tudja, hogy te szűz vagy? Ha jó fej, akkor ő is úgy áll hozzá, hogy türelmes, stb, és bevezet a dolgokba. A jó szex alapja a bizalom és a meghittség, aztán jöhet a szenvedély, stb.

2019. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És jó a sok előjáték, meg az utójáték is, a jó szex nem csak a szopás és a dugás.
2019. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!