Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú vagyok, de gyakran gondolo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, de gyakran gondolok arra hogy megpakoljanak hátulról ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem izgatnak a férfiak, de ha pl egy csaj felcsatolhatóssal megrakna hátulról az felizgatna, akkor heteró vagyok?

2019. dec. 12. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagy mert arra vágysz h Nő csinálja veled

Akkor lennel biszex ha fiúra igazi feri péniszre vágynál

Meleg még csak akkor ha csak férfiak vonzanának


N/bi

2019. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi péniszre*
2019. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

1. Tippem...

Azért a hajlam megvan szerintem, mert én mint heteró férfi, nem tudnám elképzelni, hogy engem reszeljenek hátulról!

Még csak műkolbásszal sem.


2. Tippem...

Valami extra fétis

2019. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

1.) tippem: meleg vagy.

Most komolyan, hetero férfi nem fantáziál arról, hogy seggbedurrantsák. Lehet árnyalni, hogy csak biszex vagyok, meg csak nő felcsatolhatóssal stb. De mind tudjuk, hetero férfiember nem vágyik arra, hogy megdugják az ánuszát.

2019. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem se vagyik hetero pasi ilyenre...
2019. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Búzás vagy.
2019. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy ettől se meleg se biszex, mivel arra vágysz hogy egy NŐ tegye ezt. A prosztata masszázst is élvezi sok heteró pasi, mégse melegek vagy biszexek ettől.
2019. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak. Biztosan nem vagyok meleg, mert csak a nőkhöz vonzódok
2019. dec. 12. 22:00
 9/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én jó pár olyan srácot dugtam már, akik hasonlóan hozzád nem vágytak férfira, nem is izgatták a férfiak. Őket csak az anális izgatás és kielégülés izgatta. Mind mű cuccokkal kezdte, de aztán kipróbálták igazival és rájöttek, hogy ezerszer jobb, ami természetes is. Nem kell itt kategóriákat keresni, mert teljesen felesleges. Te arra vágysz, hogy análisan izgassanak és akkor jársz el helyesen, ha ki is próbálod.
2019. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!