Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen sűrűn nyúlsz magadhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn nyúlsz magadhoz?

Figyelt kérdés

Mióta jelenleg nincs barátnőm azt vettem észre, hogy elég sűrűn nyúlok magamhoz mostanában. Van, hogy minden nap, vagy minden második nap, de volt már olyan is elég sokszor, hogy egy nap többször is.

Próbálok ismerkedni, ismerkedem is, de bajlehet ebből a sűrűbb magamhoz nyúlásból ebben a jelenlegi egyedüli periódúsban?



2019. dec. 12. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó mesélő vagyok,irj privatot és mehet a...
2019. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Naponta akár többször is /L
2019. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán. Havonta, két havonta 1x.

17L

2019. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, egészségedre. Anno tini koromban akár naponta többször is - amikor csak volt rá lehetőségem. 20-on évesen meg minden nap, ha épp' nem találkoztam valakivel. Teljesen természetes igény a kielégülés fiatal korban, olyankor van a csúcson a libidó, úgyhogy hajrá! Azért ne hanyagold az élő kapcsolatok kiépítését sem, a sültgalamb nem reppen be az ablakon, próbálkozz folyamatosan akárhányszor visszautasítanak. A "nyeremény" megéri ez a kockázatot :)
2019. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én minden nap.

18F

2019. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Synesztro ***** válasza:
31/f. Élettárs mellett is szinte majdnem minden reggel. Pár határozott mozdulat, egy kis megkönnyebbülés, és máris egy fokkal könyebb a nap. Párom ia tud róla, nem zavarja egyáltalán, sőt, ha nem fáradtan kel fel, akkor szívesen besegít. ;). Nem ártalmas 1talán
2019. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 szer verem ki.Szexuális élet mellett.
2019. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lányok valaki beszélgetni? Kinek kell segítség? 😋
2020. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!