Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívnál magadhoz valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívnál magadhoz valakit barátságból, aki anno odavolt érted vagy tartanál tőle, hogy félreértené?

Figyelt kérdés
Nagy dilemma ez nekem, mert kedvelem, de semmit sem akarok tőle
2019. okt. 15. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy az adott személy már túllépett-e rajtad. Mert ha igen, akkor szerintem nem lenne gond.
2019. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki odavolt, van értem, azzal a barátságot sem tartom, mert tudom, milyen szenvedés ez a másiknak.
2019. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos belelátná amit nem akarsz, egyébként meg minek kínzod?
2019. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelketlenség. Hagyd békén!
2019. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most egyébként mit szeretnél Tőle? Nem hiszek abban,hogy amennyiben részéről beteljesületlen szerelem voltál most nem érti félre és barátként tekint Rád.

Én a helyedben békén hagynám, még akkor is, ha egyébként jól érzed magad Vele.

Esetleg akkor tennék kivételt ha több barát jönne össze Nálad és másokkal együtt hívnád meg Őt is, hivatkozva az okra, pl. bográcsoztok, nyársaltok stb. De csak magában áthívni...nem tenném meg.

2019. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért hívnád át? Ha annyira oda volt érted, sosem lesz túl rajtad igazán. Mégha ezt a látszatot is kelti.
2019. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy ő többet szeretne te meg nem, akkor ne vele színesítsd a napod. Ne kínozd, keress inkább más elfoglaltságot.
2019. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden olyan emberrel megszakítottam a barátságot aki többet akart tőlem. Nekem is kellemetlen hogy nem lehetek önmagam egy ilyen ember mellett, mert mindem baráti gesztusba belemagyarázhat valamit, másrészt nem fair olyan emberrel barátkoznom akiről tudom, hogy többet akarna, mert akkor sose fog rajtam túllépni. Nem is hívnám át magamhoz természetesen.
2019. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem mindegy, hogy egy olyan emberről van szó, akit mondjuk fél éve elutasítottál és azóta is folyamatosan nyomul, vagy olyanról, aki mondjuk 15 éve a gimiben szerelmes volt beléd, de azóta már kiheverte a dolgot, boldog házasságban él és gyerekei vannak.
2019. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is tartom olyannal a kapcsolatot, ha nem kölcsönös. Úgyis kombinálni fog.
2019. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!