Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, nő, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, nő, aki nem szűz de már 1 éve szingli és egyéjszakás kalandja sem volt?

Figyelt kérdés
Aki így tűrtőztette magát, az miért?
2019. dec. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.Nem volt megfelelő partner.
2019. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok szingli.

Nem tűrtöztetem magam, hanem a megfelelő emberrel fogok lefeküdni aki iránt érzéseim is vannak.

2019. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Az is türtőztetés. Nem azt mondom, hogy akkor tuti cölibátust fogadtál.
2019. dec. 13. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen nők, s nem azért mert önkéntes apácaságot fogadnának, hanem mert nem találkoztak az elmúlt időszakban olyan partnerrel akiben meg tudnának bízni és/vagy lennének kölcsönös érzelmek, szimpátia.
2019. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Sajna én nem találkozom ilyen nőkkel. Minden a szex körül forog és az emberek már csak meg se próbálják türtőztetni magukat.

2019. dec. 13. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Az exemmel 4 és fél éve szakítottunk, azóta sem voltam férfival (nővel sem, mielőtt még...). Természetesen szeretnék párkapcsolatot, de semmi kedvem több csalódáshoz. Amíg nem találom meg a nekem való társat, addig meg inkább vagyok egyedül, semmit egy rossz kapcsolatban. Tudom jól mit tudok nyújtani és azt is, hogy milyen férfira vágyom. Mindemellett demiszexuális vagyok, így szexkapcsolat nálam elvből kizárva.
2019. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!