Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfit miért dühít fel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit miért dühít fel ha egyedülálló nők csak úgy élvezetből szexelnek?

Figyelt kérdés

Mert engem például egyáltalán nem zavar, teljesen semleges érzéseim vannak a témával kapcsolatban, de pl. az egyik legjobb barátom többször mondta hogy az ilyen nők micsoda nagy k*rvák stb. és láttam rajta hogy tényleg idegesíti maga a tény hogy egy nő ha egyedülálló akkor miért szexel csak úgy szabadon a saját élvezetére.


Mikor mondtam hogy de hát mi is szexelünk nőkkel csak úgy mert éppen jólesik, erre az volt a válasza hogy az más mert mi férfiak vagyunk.


Tényleg látom hogy sok férfit viszont ez a téma nagyon irritál.


El tudjátok mondani mik azok a rossz érzések amik a fenn részletezett esetben feljönnek bennetek, ami miatt dühösek lesztek ezekre a nőkre?



2018. nov. 26. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az hogy nem tud magának leakasztani egy nőt :D
2018. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként úgy gondolom az zavarhatja őket hogy nekik nincs semmi ! Pl 25 évesen szűzek és akkor azt látják hogy másoknak mennyire könnyű partnert találni !
2018. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb barátod csak sokat ivott vagy nemtom. Mondjuk hülye. Tőlem aztán annyit szexelnek a nők, amennyit akarnak. Az se baj, ha velem 😁
2018. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az a bajuk általában, hogy nem VELÜK szexek csaj úgy
2018. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem velük szexelnek.

Meg más se nagyon.

Aki kap nőt, az csak örül, hogy vannak ilyen nők.

Másrészt nem kell játszani a hülyét, a nők is szeretik a szexet, szal ezen aggódni fölösleges.

Az én feleségemnek is volt nem egy szexkapcsolata.

2018. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem velük szexel az adott nő. Valahogy engem se vág hasba a tudat, hogy a szingli nők is kalandoznak, mindenkinek kijár a szórakozás. Meg amúgy se úgy kezdem a kapcsolatot, hogy megkérdezem hány emberrel feküdt le szinglin, mert teljesen nem érdekel a múltjának ez a része.

Amúgy akit zavar azt úgy tudom elképzelni, hogy valamiért felsőbb rendűnek képzeli magát és ezért böki a csőrét, hogy egy nő nem csak kapcsolatban szexel.

2018. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Addig engem nem dühít fel ameddig mondjuk ezzel nekem fájdalmat nem okoz, de sosem értettem ezt a kettős mércét, hogy ha egy lány nő szereti a szexet akkor ki van kiáltva mindennek ha egy pasi meg erre is arra is szórja a magvát akkor az természetes. Tudod ez olyan mint a korrupció, hogy gyakran az kiabál aki kimarad belőle.. Lehet hogy idővel majd a barátod véleménye is megváltozik..
2018. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem dühít fel, csak azt kívánom, hogy kapjanak el mindenféle fertőzést. :)
2018. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

mert elhiszik az a maszlagot, hogy birtokolhatnak nőket..

én speciel örülök neki, ha egy nő felfedezi a saját szexualitását és meg is éli azt:)

2018. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amíg az én barátnőm nem szexel másokkal tőlem az összes nő hetente 3 új csoki n*ggerrel is tömetheti magát az se nagyon izgat... 😅
2018. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!