Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mozduljak rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mozduljak rá?

Figyelt kérdés
Fizikázni járok az egyik sráchoz, és nekem nagyon bejön. Mikor magyaráz és a szemembe néz, sokszor zavarba szokott jönni. A múltkor olyan ruhát vettem fel, ami kiemeli a cicimet, akkor velem szemben ült le és ahogy írtam rálátott a mellemre és éreztem hogy azt nézi. Én nagyon szívesen lefeküdnék vele még ha kapcsolatot nem is szeretne. Hogyan tudnék szexuális irányban közeledni hozzá?
2019. dec. 14. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki kerek perec, hogy szeretnél mást is.
2019. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Vagy, hogy játsszatok csillagászatot, és add a kezeibe a bolygóidat!
2019. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi lenne ha most fizika helyett inkább biológiát tanulnátok, mert lemaradásod van emberi testből.
2019. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért mész hogy tanulj akkor nem fog rád mászni ha normális. Mivel a fejedbe nem lát bele, egy dekoltázs nem elég ahhoz hogy közeledjen, hiszen akkor az összes így öltözött nőt is zaklathatná ennyi erővel.


Ki kell nyitnod a szád és elejteni olyan megjegyzéseket hogy vártad már hogy találkozzatok, szívesen maradnál még, kíváncsi vagy a véleményére valamiről, jól áll neki ez az ing/póló, olyan okosakat mond és szívesen hallgatod, merre lesz hol lehet vele összefutni...


Szócal éreztesd vele hogy férfiasnak és vonzónak találod.

2019. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy nincs pénzed,ezért természetben fizetnél.
2019. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki hogy kipróbálhatnánk a gravitációs és nehézségi erő hatását az ágyon.

Erőt fejtenél ki az erőkarján. :D

2019. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megint veled szemben ülve magyaráz neled hirtelen smárold le.

Tudni fogja hogy mit akarsz és tudatni fogja veled hogy ő mit akar.

2019. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orton ***** válasza:
Ha egyedülálló, játszd be a pucér pasi női változatát. Nőknél kisebb a rizikó.
2019. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!