Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy ha a barátom azt mondja ki se mozduljak otthonról?

Figyelt kérdés
Amikor rossz idő van, gyakran mondja ezt.
2019. márc. 1. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet ennyiből kitalálni..
2019. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz időben ha nem muszáj, hová akarsz kimozdulni?
2019. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azt, hogy nem szeretné, hogy megfázz.


Az én párom is szokta mondani, hogy nem szereti, ha esőben, viharban megyek valahová (hacsak nem muszáj), olyankor jobb otthon.

Mondjuk engem elég, hacsak megfúj a szél, és már beteg is vagyok.

2019. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 marcipántea ***** válasza:
100%
Talán, hogy meg ne fázz, vigyázz magadra, ne csússz el a jégen, ne ázz meg az esőben, ne vigyen el a Jeti, hátha megtámad a Jégkirálynő... bármelyik lehet.
2019. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdéssel azzal lettem volna kíváncsi, hogy ő ezzel korlátozni akar? Joga van valakinek a párjának ilyenbe beleszólni?
2019. márc. 1. 22:22
 6/7 marcipántea ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ezt utasításként mondja, vagy csak azért, mert a jó szándék vezérli. Ha utasítás, hát akkor közölni kell vele, hogy majd te magad fogod eldönteni, mikor és hova mész. Azt ne engedd, hogy kontrolláljon.
2019. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen kerdezo, el akar nyomni! Fuuuuss! Legkozelebb majd a szuleidtol tilt el!

(Komolyan, ennyi esszel hogy lehet eletben maradni?)

2019. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!