Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ti kapcsolatotokban is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotokban is a férfi az "első"?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni. A párommal két és fél éva vagyunk együtt. Mostanában sajnos elég sokat veszekedtünk, az utóbbi időben a szex is lecsökkent egy kicsit. De, ami a leginkább zavar, hogy úgy érzem, neki az a normális, ha az ő élvezete fontosabb, mint az enyém. Többször jeleztem már neki, hogy nekem fobtos az előjáték, valamint szeretném, ha orálisan is kielégítene néha, és szeretném többször, mint heti egy alkalom. Erre az volt a válasz, hogy az a baj, hogy nem kezdeményezek. Ezután megpróbáltam kezdeményezni, orális szexel, de ennek az esetek hetven százalékában az a vége, hogy ő csak fekszik, élvezi amíg csinálom, de én ezt előjáték gyanánt csinálom, mégis, neki nem jön el az a pillanat, hogy tovább lépjünk innen. Vagy hagyja, hogy csináljam, míg elélvez, vagy, ha megállok közben, hogy hátha ő is csinál valamit, semmi nem történik. Erre a magyarazat, hogy annyira élvezi, hogy nem bír leállítni. Persze nagyon szivesen kielégíteném így, de utána neki már nincs kedve engem kielégíteni. Így is, ha visszagondolok, azért legalább két hetente részesítem orális szexben. Én màr egy fél éve nem élveztem el így. Plusz, ha csak odabújok hozzá, akkor is egyből nyomná a cerkàt a számba, kezembe, mire én elkezdek vele foglalkozni, de bagyon ritka az, hogy ő is aktív legyen. Az orális szexet egyébként sz
2019. dec. 14. 12:08
 1/7 A kérdező kommentje:
eretem. A másik kapcsolatomban nagyon sűrűn élvezett így el a párom, mert ő is imádta, de ő nem csak elvett, adott is. Ugyan úgy élvezett kényeztetni engem, mibt én őt. Viszont nem tudom, hogy ez normális így? Màsoknál is így van? Én kihasználva èrzem magam ezáltal, valamint, hogy nem kíván engem. Érdemes ezek felháborodni, vagy el kell fogadni, a pasik ilyenek nagyrészt?
2019. dec. 14. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyetlen kapcsolatomban sem volt "első" meg "második". Társak vagyunk, egyenrangú társak, akik szeretik egymást. Ebbe az is beletartozik, hogy megbeszéljük a vágyainkat, és semmit nem erőltetünk egymásra, amihez a másiknak nincs kedve. De amihez van, abban maximálisan azon vagyunk, hogy mindketten élvezzük.


Ne haragudj, de nekem úgy tűnik, hogy nálatok valami nagyon félresiklott. Nem csak a szex terén. Nem mondom, hogy most azonnal penderítsd ki, de ha ez marad a tendencia, akkor nem hiszem, hogy a lehető legjobb lenne neked elkötelezni magad olyan mellett, aki mellett rosszul érzed magad. Egy párkapcsolat nem erről kéne, hogy szóljon.

2019. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig alap volt, hogy kölcsönösek az ilyen dolgok. Persze, előfordul hogy nem mindig 50-50-be jön ki minden, de azért amit leírsz az sok és nagyon nem normális.
2019. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy hany szazalekban ilyenek a pasik, de ha szamodra rossz erzeseket kelt a szitu akkot nem szabad elfogadni. Jogosan erzed ugy, h kihasznal, mert nem egyenloen kapsz es adsz, hanem elvan tolodva a skala. Ha nem megy a beszed akkor sajnos ideje lenne szerintem egy olyan ferfi utan nezned aki nem ennyire onzo. En is voltam ilyennel es aterzem a szitud.
2019. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Igen én is így vagyok vele, hogy oda-vissza kellene működjön a dolog. Mondtam is màr beki, de az a válasz, hogy nem direkt van így, csak így jön ki, meg annyira imádja, ahogy csinálom, hogy sosem elég neki... De a volt pasim is imádta, de ő viszonozta is...
2019. dec. 14. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellebeszel, mert neki igy kenyelmes.


Kezdje o veled az oralist pl es utana csinald csak te neki.


Tenyleg legy kezdemenyezo, csabitsd el, told le a bugyid es kerd h csinalja neked, mert annyira kivanod. Utana meg mehet a szex.

2019. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha szeretné h kezdeményezz akkor vedd az irányítást tényleg a kezedbe. mikor csak fekszik a hátán fogd magad és ülj az arcára ez azért elég egyértelmű jelzés h mit kell csinálnia.
2019. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!