Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez önzés egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzés egy csajtól? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eggyüttlétekkor elvárja ( néha kiköveteli) az orális kényeztetést. Nekem nincs vele bajom, mert szeretem csinálni, de viszonozni már nem hajlandó. Ugyanakkor csak fekszik mint egy darab fa, mindent csináljak én, de ha javaslom, hogy kicsit legyen aktívabb, akkor már neki el is megy a kedve az egésztől. Ilyen lánnyal mit lehet csinálni. Elhagyni nem szeretném. Válaszokat előre is kössz.

2019. dec. 14. 12:40
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Igen, és ez így is marad. Megszoksz vagy megszöksz.
2019. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Kommunikáltad ezt több alkalommal felé finoman, de egyenesen? Kellene. Rossz a szexuális kulturája.

Ez a dolog nagymértékű önzést mutat. Nem szolgáltatja ki magát nem szexuálisan is ugyanígy?


Ha ez nem megy, akkor nézz szét, és amikor látsz valaki érdemlegeset, lépj le! Ha nagyon gerinces vagy, akkor előbb lépj le!

2019. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen önző! Ha nem tudod vele ezt megbeszelni akkor hagyd el mert ez nem hiszem h fog változni.
2019. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fap*na klasszikus esete.
2019. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy vibrátor vagy neki. Kivesz a fiókból megdugja magát majd visszatesz.
2019. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Macnab ***** válasza:
100%
Az a fajta nö akit lehet tolni ész nékül..de ö csak hagyja..volt ilyen nekem is.erre jo hosszutávon kényelmes..ha többre vágysz néha tévedj el..
2019. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 orton ***** válasza:
Elhagyni nem szeretném. :DDDDDD
2019. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es! Egy elég régóta tartó kapcsolatról beszélünk... ne röhögj. Sok mindent éltünk át együtt és kitartott mellettem. Olyan dolgokat amitől mások visítva menekültek volna el.
2019. dec. 15. 10:02
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Mik voltak ezek a dolgok?
2019. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:

A kérdező magánüzenetére válaszom:


A helyzeted megértéséhez az általad leírt részletek nagyon fontosak! Ez egy anonim oldal. Ne legyél már ilyen nyomi, hogy elhallgatod. Nem kell az utca, házszám, de ha csak azt mondod, hogy fáj, és a fejedre mutogatsz, nem nem tudhatom, hogy a fogad-e vagy a púp a fejeden.


Ajjaj! Én későn vesztettem el a szüzességemet. Nagyon későn (38). Én hősnek gondoltam magamat, aki a csajomat - öntudatlanul persze, de cserébe - kimenti a szarból, ami a családja és részben az ő hülyesége miatt volt. Azzal nem számoltam, hogy ő eközben mennyire "őrült". Tehát egy kis(!) sejtésem van a helyzetedről.


Senki sem olyan, hogy elég neki a fergeteges szex vagy csak a szép szó és a hétköznapi támogatás. Egy párkapcsolatban az embernek kell egy kicsi ebből, több abból stb. A többségnek olyan középszerűen mindenből.

Te most bizonytalan vagy hogy ez a csaj elég-e neked. Sok mindenben megfelel vagy legalábbis meggyőzöd magadat erről, mert ugye hogyan is szabadna neked neki megmondani ezt, amikor "tartozol" neki, hogy ez vagy az - kompromisszumosan sem - elég jó neked.


Te a csaj felé lekötelezve érzed magadat, ami teljesen érthető, de baj. A csaj felé valóban van egyfajta "adósságod" a segítségei miatt. Ez világos. Valamit kezdeni kell majd vele. Vállalhatsz majd neki társadósságot, segíthetsz neki házat építeni, munkát keresni, adhatsz neki 1 vesét. Kamatostul, egészen addig, amikor már úgy érzed, hogy visszafizetted az "adósságot". Sok mindent tehetsz (és illik is tenned), amivel kiegyenlíted időben és pénzben őfelé a dolgokat.

DE NEM TARTOZOL NEKI AZ ÉLETEDDEL, nem vagy köteles - és ha épeszű vagy nem is akarsz - az alárendeltje maradni. Az nem kapcsolat, hanem rabszolgaság.


Nem megfelelő neked az intimitás jelenlegi formája. Talán több más sem. Ha ezt nem mered neki elmondani, akkor nem vagy eléggé férfi még (férfi =/= erekció) nem vagy eléggé bátor.

Ha elmondod finoman, és a csaj nem változtat, akkor ez a nő nem szeret téged, hanem a maga humanitárius módján vásárolt és nevelt magának egy vibrátort. Az emberek sokfélék.

Ha ennek hatására változtat/em változtat, és azután a korábbi segítségeit emlegeti, akkor az azonnali hatállyal érzelmi zsarolás, és akkor arról meg kell őt győzni, hogy hagyja abba (aligha sikerül) vagy ki kell lépni a kapcsolatból. Az érzelmi zsarolás alapfunkció. Akiben van, abból nagyon nehéz kiirtani.


Érdemes lenne ezt átbeszélned egy - igazi, bizalmas - barátoddal 2-3 alkalom alatt, hogy lassan átgondold a dolgokat. Ha ilyen nincs, akkor egy pszichoterapeutával. Hozzájuk lehet menni konkrét problémával is, nem csak általános bajokkal.

2019. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!