Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez önzés egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzés egy csajtól? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eggyüttlétekkor elvárja ( néha kiköveteli) az orális kényeztetést. Nekem nincs vele bajom, mert szeretem csinálni, de viszonozni már nem hajlandó. Ugyanakkor csak fekszik mint egy darab fa, mindent csináljak én, de ha javaslom, hogy kicsit legyen aktívabb, akkor már neki el is megy a kedve az egésztől. Ilyen lánnyal mit lehet csinálni. Elhagyni nem szeretném. Válaszokat előre is kössz.

2019. dec. 14. 12:40
1 2
 11/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Itt tulajdonképpen nálad nem is szexuális természetű a probléma, az csak az egyik tünet.
2019. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!