Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kínai csajokról vélemény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai csajokról vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A társasházban ahol lakok, van egy kínai csaj, aki eléggé izgatja a fantáziám. Néha összefutunk, akkor köszönünk egymásnak, de semmi komolyabb kapcsolatunk nincs. Nem mondom hogy feltétlen párkapcsolatot szeretnék (ahhoz nagyon le kéne nyűgöznie), de azért szívesen levarrnám.

A kérdésem pedig az lenne, hogy mit érdemes tudni róluk, miben másabbak. Mennyire nyitottak egyáltalán európaiak közeledésére? Mennyire nyitottak alkalmira vagy szexkapcsolatra? Az ágyban milyenek? Tudom, ők sem egyformák mind, ahány lány, annyiféle, szóval bármilyen tapasztalat érdekel, illetve általános jótanácsokat is elfogadok.



2019. dec. 14. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Szóval csak kihasználnád a kínai csajt
2019. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szexkapcsolat mióta kihasználás? Megmondanám előtte nyíltan, hogy ez erről szól, ha nem tetszik nem kell belemenni.
2019. dec. 14. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer konzervativabbak es gatlasosabbak. A legtobb kinak csaj huszonevesen meg szuz, mert egyaltalan nem vonzza a szex. Csak a csaladhoz egy strategiai lepes. Egyaltalan nem mennek bele ilyesmibe itthon. Kínában kivancsiak a feher ferfiakra, ezert nehany belemegy, de ott meg nyelvi akadalyok, stb... nem erdemes eroltetni.

En eltem kinaban (is), es voltam kinai lanyokkal, de oszinten, ezerszer konnyebb egy magyar lanyt belevinni barmibe.

2019. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom rád sem néz. Mégis hogyan mondanád meg neki nyíltan hogy csak megbsznád? Meg persze ez minden nőnek bejön. A zárt közösségű kínaiaknak meg pláne. Gyökér paraszt!
2019. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4: Mondjuk úgy, hogy nem vagyok olyan vulgáris tahó, mint te, de csak egy tipp. :)

#3: Köszönöm a válaszod.

2019. dec. 14. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az egyik válaszoló írta. Valóban zárkózottabbak mint az európai lányok. Inkább maguk között ismerkednek, zárt az ő világuk itt. Szerintem felejtsd el a dolgot. Én egyszer voltam keleti lánnyal, a szex kb olyan volt mint bármelyik más. Nem borotválta a punciját, elmondása szerint ők nem igazán szokták. De amúgy semmi extra.
2019. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Levarrni a függönyt szokták B+
2019. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!