Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tényleg csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg csak az alacsony lányok jönnek be? L

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, és azt vettem észre főleg itt, h sokan azt írták h nekik jobban bejön az alacsony csak (153cm-160cm ig) mert ők olyan cukik.

A magas lányok már nem is lehetnek cukik? :(


2019. dec. 15. 22:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
ez mekkora marhaság :D de nehogy már az 170 -es magasságoddal ilyen gondjaid legyenek :D a cuki az olyan mint a férfiaknál az aranyos... ha látok egy jó csajt aki tetszik,legyen 155 vagy 170 magas,nem a cukiság jut eszembe róla először. bárki lehet cuki akármilyen magas :)
2019. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Miért, szerinted a nőknek bejönnek az alacsony fiúk?

Amúgy a 170 még nem is olyan magas.

2019. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok egy magas pasi kb átlag a 185cm-vel, de sokkal jobban vonzanak a magasabb lányok hosszú vékony combokkal.
2019. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Én 190cm vagyok, de valamiért nekem is van fétisem a picurka csajokkal. 😊

Egyébként bármilyen magassággal lehet a csaj cuki. Én nem szűrök ez alapján. A magasság nem kizáró ok egyáltalán.


Egyébként eszembe jutott erről a vicc...

-Anya, ha az alacsony pasiknak az alacsony csajok jönnek be és a magas pasiknak is az alacsony csajok jönnek be, akkor mi marad a magas csajoknak?

- Macskák, kislányom, macskák.


Persze nem kell ezt komolyan venni :D Ne legyél emiatt gátlásos. Ismerek pár magas csajt is akik nagyon cukik :)

2019. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség! Én 180 vagyok és volt már nálam magasabb barátnőm is! Ha Te felvennél egy magassarkút, még mindíg jól néznél ki egy magamfajta pasi mellett! De remélem nem ez a fő szempontod a párválasztásodnál!
2019. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

A magas lányok gyönyörűek! Pláne, ha nem csak magas, de karcsú is, akár a gazella. Csodálatos hosszú combok... Semmi de semmi baj nincs a magas Nőkkel!

48Ffi

2019. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Olyan magas vagyok, mint te és sunci koromban nekem is ez volt a bajom, mindig picike akartam lenni, mert azt imádták a pasik. De aztán rájöttem h mennyi minden másban lehet jónak lenni, fejlesztettem magam és imádnak a pasik “ekkorán” is. 🙂
2019. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%
147 cm vagyok, és rengeteg pasinak bejövök, viszont nővérem 167 cm, és ő sem panaszkodhat.
2019. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nézd, én 168 vagyok, de én nem jövök be a magasabb lányoknak, nekem egy lány ne cuki legyen, hanem egy igazi nő..
2019. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Pont ugyanannyi cuki és gyönyörű magas csaj van, mint amennyi alacsony (igen, megszámoltam : ) ) .


40f

2019. dec. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!