Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van még az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még az alacsony férfiaknak is zsiráf méretű nőjük?

Figyelt kérdés

Már annyi kettes létra magasságú nő van, hogy az hihetetlen, bár nem csoda, mivel a férfiaknak ez tetszik. Oké, a kétméteresek nyilván nem vesznek észre egy pici lányt, meg sok magas pasi le is nézi az alacsonyakat, mintha tehetnének róla.

A volt pasim olyan 170cm körüli lehetett, most van új barátnője, az alapból magasabb tőle, meg még magassarkút is hord, kb a volt pasim a mellkasáig ér.

Most sokat beszélgettem egy sráccal (ős is alacsony), én örültem volna, hogyha lesz valami komolyabb, de elutasított. Most nézem, hogy ő is ilyen zsiráf méretű nővel szaladgál.

Miért jó, hogyha a nő ennyivel magasabb? A hosszú combok teljesen elveszik a férfiak eszét? A combja olyan hosszú annak a nőnek, mint a srác felsőteste. Már ebben is felcserélődnek a szerepek? Óriás nők kellenek a pici férfiaknak, hogy megvédelmezzék őket, vagy mi?



2015. okt. 6. 10:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Más bolygón élünk. Én 197 cm magas vagyok és volt már 183 cm-es, de 155 cm-es barátnőm is.

Igen, tényleg a magasabb lányokat kedvelem inkább, részben mert velük könnyebb a szex, a csókolózás és kényelmesebb.


Az egyik legjobb barátom csak 165 cm magas, kigyúrt, jó dumás, nagy csajozó, mégsem tud 170 cm-nél magasabb lányokat megdugni, pedig többször annyi lánnyal volt, mint én. Szóval egyrészt azt veszem észre, hogy a nők általában a magasabb férfiakat, a férfiak az alacsonyabb nőket kedvelik. Olyan drasztikusan sok esetet meg nem látok soha, amikor magas nő-alacsony férfi pár van.

2015. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De minek akar 170cm pluszos nőket megdugni?
2015. okt. 6. 10:15
 3/33 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon találkoztam még ilyen jelenséggel.
2015. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem csak pici bnőim voltak,nyugodj meg!

Te hány cm vagy kérdező?

2015. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3-as, pedig én többet is láttam, mint amennyit leírtam.

#4 nyilván törpe vagyok, ha ilyen kérdést teszek fel... :D 158 cm

2015. okt. 6. 10:18
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Én nem azt veszem észre, hogy nem az a bajod, hogy alacsony-magas lány kinek kell, kinek nem. Hanem az, hogy TE kinek kellenél-kinek nem. Viszont amiket gondolsz, tele van azzal, hogy nem ismersz embereket. CSak látod őket.

Van aki alacsonyabbal van, van aki magasabbal van. Én spec a nőt nézem, nem a magasságát.Szerintem téged nem a magasságod, hanem a negativitásod miatt nem akar a legtöbb pasi. Vagy nem nézel ki túl előnyösen számukra. Nem olyant kellene választani, aki divatos, vagy első ránézésre jól néz ki. Hanem olyat, aki kezdeményez nálad, és adni neki lehetőséget. Aztán vagy összejön, vagy nem.

2015. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6 - te is ugyanazt csinálod, amit leírtál, hogy nekem nem kellene. :D Csak látom őket, de nem ismerem. Te csak elolvastad a kérdésemet, válaszaimat, de nem ismersz. Nem a divatos pasikhoz megyek oda. Nem tudom, ezt miből következtetted ki. Bár az érdekes, hogy viszont a férfiak, függetlenül attól, hogy néznek ki, mind csak a divatos nőkhöz mennek oda...

És oké, még azt is írd le, hogy csúnya vagyok. :D Ezt sem tagadom, de azok se voltak szebbek, akik később megjelentek a pasikkal, csak ők kétméteresek voltak.

2015. okt. 6. 10:31
 8/33 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyon ritkán látok alacsony férfiakat magas nővel. Nekem mindigis az alacsony lányok tetszettek. Azt meg csak beképzeled, hogy sokan lenézik az alacsony lányokat, ez hülyeség.
2015. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a "kis aranyos lány"!


De hozzád már szerintme koraszülött vagyok! :-)

Fel a fejjel!

Jön majd!

2015. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

De aztán meg itt sírnak az alacsony férfiak, hogy még az alacsonyaknak is a magas pasi kell stb, miközben nekik is csak a zsiráfok kellenek.

Most már egy alacsonynál sem fogok bepróbálkozni, úgyis van ezer magas nő, válogassanak.

2015. okt. 6. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!