Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok ez kizáró ok lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez kizáró ok lenne ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Férfiaktól kérdezem, szóval ha tudnátok hogy a lány nem igazán veti meg a könnyű kapcsolatokat, nem arra kell gondolni, hogy fűvel-fával meg ismeretlenekkel összefekszik, de tény hogy sok férfi volt az életében, volt közötte házas/családos is. 27 éves, szóval nem egy buta kislányról van szó.
2019. dec. 15. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szeret és te kellesz neki az nem fogja megkérdezni a "számot", vagy ha megmondod neki akkor el fogja fogadni bármennyit mondasz neki. Mert a jelen és a jövő érdekli, nem a múltad.
2019. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek be a laza erkölcsű nök, és ezen nem az alkalmi kapcsolatokat kell érteni, hanem a házasságtörést.
2019. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Lányként is válaszolnék, ha nem haragszol.

Szerintem ezt az információt nem is kell közölni azzal, akivel randizol, sőt... akár örökre is megtarthatod magadnak. Nem mutat sem értéket, sem értéktelenséget, hogy hány emberrel feküdtél le.

Egyébként meg ez abszolút nem sok. Én 20 éves vagyok és 22 férfival voltam eddig, és ezt sem érzem soknak. Mert nem társadalmi elvárás alapján kell szexelni, hanem vágyból. Azt a férfit, aki ez alapján elítél, azt ott kell hagyni.

Az egyetlen, ami kicsit meredek számomra, is az a családos emberrel való szex. Mármint ebben az esetben sem ítélkezem, de valahogy, ha megtudnám, hogy egy férfinek felesége meg gyerekei vannak, akárhogy is nem boldog a házasságban valószínűleg kiábrándítana, na de persze ez az elmélet, aztán a gyakorlat sok mindent felülírhat.

2019. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, tetszene benne, ha őszintén elmondaná..
2019. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az ismerkedéssel nem lenne gond,viszont kapcsolat és bizalom szempontjából nem éppen előnyös hogy nem veti meg a könnyű kapcsolatot. az pedig hogy nem egy buta kislány,az eddig semmiből nem derült ki.
2019. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Elég meredek, de szerintem tudom, hogy ki az illető, akiről a kérdés szól. Egy ugyan ilyen paraméterekkel rendelkező lány nálam is bepróbálkozott, de mikor megtudtam, hogy összefeküdt családos férfival elmondtam neki, hogy mi is ő valójában és elhajtottam.

Egyébként a számok engem sem zavartak volna

2019. dec. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, hiszen nekem se kevés nővel volt dolgom és elég sok csak egyszeri kaland volt
2019. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 orton ***** válasza:
Az a durva hogy a nők emlékeznek a számokra, én 10 után elvesztettem a fonalat. :/
2019. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia!


Miért lenne kizáró ok? Egy pasi dughat 30 nővel és menő, akkor egy nő miért nem? Egy nőnek is lehetnek egy éjszakás kalandjai...

2020. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!