Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen erzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen erzés volt szembesülni vele amikor megtudtatok, hogy a pasik majd a feneketeket is dugni akarják? Mindenki esködözött, hogy neki nem fogja? Aztan idovel elfogadtátok?

Figyelt kérdés
lányok

2019. dec. 16. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Pedig teljesen jogos amit a kérdező ír, a pinciból pisi jön, a szájból hányás olykor, a segglyuk néha még tisztább is mint egy pina vagy egy dako
2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán foglalkoztam ezzel szingli szűz lányként. A párommal néha szoktuk, de neki is a punci a kedvence.
2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
Van aki szereti, van aki meg nem - ha értelmes, normális férfi vagy akkor ezt elfogadod és nem erőlteted. Ámbátor ha ilyen a hozzáállásod és a felfogásod nem fogsz dugni sem análba, sem punciba :)
2019. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére még nem hozott ilyennel össze a sors.

Amúgy meg bárki, aki erőltet bármit is szexuális téren, az nem való az ellenkező nem közelébe.

2019. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Hmm de erdekes hogy itt a legtobb valaszolo no nem engedi/szereti. Nem tudtam hogy ez ennyire ritka hogy valaki szeresse. Engem pl izgat, szeretem popsiba csinalni. Nem nagyon emlekszem milyen volt a ‘felismeres’ de mindigis nagyon nyitott lany voltam, semmit se vetek el azonnal, minimum kiprobalom. Szerintem anno is igy volt ez, hajtott a kivancsisag es kiprobaltam, aztan megtetszett az erzes plusz amit a pasikbol kivaltott:P szoval talan valami ilyesmi lehetett a tortenet. Sose ereztem kenyszernek. Jelenlegi parom is szereti pl, es orul hogy partner vagyok ebben is. Bar hozzateszem nem szoktam/szeretem gyakran csinalni, semmit se szabad tulzasba vinni, nem akarom hogy kesobb problemaim legyenek ebbol. Heti 1x szokott lenni kb max 2. De pl anal plugot gyakran hasznalunk
2019. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amikor szoba hozta akkor megbeszeltuk ki mit gondol rola es megfelelo elokeszitesek utan kiprobaltuk es azota is resze a szexualis eletunknek de maximum heti 1-2 alkalommal
2019. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ellenemre szóval engedtem egy idő után
2019. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én is azt mondtam hogy szó sem lehet róla, de utánna annyira felizgatott hogy bele mentem :)


22L

2019. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és sosem vágytam egy nőmet se fenékbe dugni, érdekes módon ők viszont nagyon akarták volna ezt tőlem. Furcsa, hogy akinek az análszex a mániája, az mindig ezt elítélő nőket fog ki, akit meg nem érdekel, az anál-mániásokat.
2020. jan. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!