Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is csak akkor lettetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is csak akkor lettetek képesek férfiba szerelmesek lenni mikor végre elfogadtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én előtte csak nőkbe voltam szerelmes, aztán ahogy elfogadtam magam idővel csak férfik iránt érzek lelki kötödést.
2019. okt. 24. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Amióta elkezdtek érdekelni a fiúk, azOta szerelmes is vagyok.

2019. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az első pillanattól.
2019. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdettől fogva csak fiúkhoz tudtam vonzódni.
2019. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az önelfogadás egyik utolsó mérföldköve volt, hogy elismertem, hogy romantikusan is a férfiakhoz vonzódom. Nem tudom, hogy mi lett volna, ha ez előtt megismerek valakit, akibe szerelmes lehettem volna, nekem évekkel később jött az első szerelem.


23/F

2019. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már előtte is.
2019. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!