Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esély rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy a gesztusa érdek nélküli?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom (egyetem), akivel még a félév elején sikerült jobban megismerkednem. Hangsúlyozom, csak azért, mert hasonló a kutatási területünk, ami elég hamar kiderült. Segített pár dologban, néha óra után is maradtunk dumálni, ezekről, meg a további terveimről, egyéb random dolgokról is. Helyes, elég karizmatikus pasi, de kapcsolatban él, ezért onnanstól, hogy ez világossá vált számomra (valahogy szóba került), elkezdtem kerülni. Nem vette a lapot, hiába csökkentettem az órai aktivitásomon, és intéztem mindig úgy, hogy ne maradjunk kettesben többet... Nagyon úgy nézett ki, mintha

És nemrégiben úgy alakult, hogy tett egy olyan ajánlatot, hogy segítene bejuttatni egy nagyon neves szakmai fórumunkra, a szavaiból úgy vettem ki, némi közös munka keretei által. Tehát, hogy az én egyik munkámat segítene felfejleszteni.

A probléma ott van, hogy azt érzem, ez nem lenne érdek nélküli, a részéről. Ugyanis az órákon olyan szinten igyekezett a kedvemben járni, meg flörtölni velem, hogy az szerintem csak a vaknak nem tűnt fel...én pedig alig győztem semleges maradni, mert nem leszek senki ri*anca. Többé elvileg nem tanít már, tehát a közös munka is gyanús, hogy ellenőrizetlen keretek közt zajlana...és én ettől nagyon tartok. Szerintetek van erre okom?



2019. dec. 18. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő felajánlja a szakmai segítségét, és nem jelzi egyértelműen, hogy viszonzást vár, simán el kellene fogadni.

Ha később benyújtaná a számlát, nyugodt szívvel mondhatnád, hogy erről nem volt szó. Nyilván ő ekkor megvonná a támogatását, de addigra bármi lehet szakmai vonalon.

2019. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy szakmailag elvesztegetett idő lesz a közös munka, de ezt neked kell mérlegelned.
2019. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen erősen benne van a pakliban, hogy úgymond többet is akar. Ez már nem a középiskola ahol nem lehet tanár-diák viszony, az egyetemeken ez biz' elég gyakori.

Welcome to real Word! Nem csak a tananyagot kell megtanulni, hanem azt is hogyan kezeld a hasonló helyzeteket. Mert biz' az élet tele lesz hasonlókkal, ott is fognak próbálkozni kollegák, leendő munkaadók stb.

A legegyszerűbb: amit adnak fogadd el, viszont ha egyértelmű célzások vannak arra nézve, hogy többet is szeretne valaki akkor mondj határozott nemet.

2019. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neurotech ***** válasza:
Jah valszeg kell valamit cserébe csinálj, gondolom látta följött a csajszi az Alföldről tanulni azt könnyen befűzhető.
2019. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátnőjével még mindig tart a viszonya?

Az is lehet, hogy megszűnt, vagy be akarja fejezni.

Szerintem fogadd el az ajánlatát, előttem már adtak jó ötleteket. Ha megszünteti a mostani kapcsolatát és veled kezd egy újat, azt pedig nézeted szerint fogadd el, vagy utasítsd el.

2019. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hm. Köszönöm a véleményeket :) majd akkor meglátom még, mi a helyzet.

És nem, nem vagyok egy könnyen befűzhető típus, meggyűlt velem éppen elégszer a baja már így is :D Amúgy meg nem tudom, hogy tart-e még a kapcsolata, de nem ejtett el erre megjegyzést, és még mindig ugyanaz a kapcsolati státusza, meg a közös képük is a facen, mint eddig.

2019. dec. 19. 01:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, várj (ha van türelmed) és az idő eldönti.
2019. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!