Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szules utan amig nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szules utan amig nem lehet szexelni ki elegititek mashogy a parotokat?

Figyelt kérdés
Azert vagyok kivancsi mert mi az utolso honapban mar nem szexeltunk mar nem volt jo nekem. De most 2 hete szultem es a ferjem nagyon nem birja mar ezert oralisan elegitem ki mikor szukseges.
2019. dec. 18. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jófej dolog tőled.
2019. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ezt nem kellett volna kiírni ide a sok kiéhezett mackónak! De te tudod.🙂
2019. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez neked nem teher ..... Mit nem adtam volna ezért ha az exem olyan mint te es nem egy fapina.
2019. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen problémám nem volt ! Én bent voltam a szülőszobában amikor párom szült ! Tehát ez azt eredményezte nálam , hogy egy jó fél évre megundorodtam a puncitól !
2019. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még van bennetek kraft a néhány órás napi alvás mellett... (és a párodban is). Akkor nagyon jól teszed! Egyébként majd mindenki így csinálja, s helyes, attól hogy baba érkezett a családba még ne hanyagoljátok egymással a testiséget!
2019. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után két héttel örültem, hogy egyáltalán élek. És ezt most szó szerint értsd. A sorban az utolsó előtti gondolatom volt a szex, az utolsó pedig az, hogy a férjem vajon milyen kényeztetésre tartana igényt.
2019. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kézzel csináltam illetve egy tengát vettünk azt használtam rajta.
2019. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes szerintem. Én például akkor is ki szoktam elégíteni orálisan, amikor nekem megvan, de látom rajta, hogy ő már nagyon kívánja. Nekem is jólesik, és neki is. A szexet meg bepótoljuk máskor.
2019. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!