Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Ha nem elégítitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha nem elégítitek ki a párotokat, akkor mégis milyen jogon akadtok ki, ha máshol keresi azt, amit ti nem adtok meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés lenne, nem rögtön a megcsalás a megoldás. Alapjában egy nagyon megértő, türelmes férfiről lenne szó. De ha a férfi többször jelzi, hogy neki több szexre van szüksége, és ti mindig ígérgettek, hogy több lesz, közben meg nem történik változás, csupán a lustaságotok miatt. Ezek után csak a férfi a hibás, ha félremegy? Ezt persze nem érezteti otthon, minden megy tovább, mindent megad nektek, csak úgy, hogy ő is megkapja, amit akar. Nem inkább a ti hibátol ez?
2018. júl. 1. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nem értem hogy miért E/3 személyben beszélsz magadról, és miért a többi nőtől kérdezed és nem a "párodtól"...

Vagy csak dugni jártok össze, a beszélgetés már túl macerás?

2018. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Akiben nincs annyi gerinc,hogy kilépjen egy rossz kapcsolatból az ne mentegesse magát. Nincs olyan emberi vétek,amely miatt bárkit megkéne csalni.

Ha nem tetszik neked a helyzet akkor legyen tököd és lépj ki.

2018. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A jó szexet nem nagyon szokták visszautasítani a nők. Vélhetően ő sincs rendesen kielégítve, ezért nem vágyik rá gyakrabban. Majd egy másik férfivel menni fog az naponta is neki. Felesleges megcsalni, ha nem működik, akkor szakítani tisztességesebb.
2018. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is kérdés, hogy a nőnek miért nincs kedve hozzá.

Számomra egy ápolt, szexis ember vonzó, illetve ha adott minden, tehát a partner nőként tekint rám, ha vonzónak érzem magam, ha megvan a kellő vágy és szenvedély, akkor nincs az az isten, hogy ne kezdeményezzek szexet vagy visszautasítsam. Vagy ha egyhangú, unalmas a szex, hát abból sem lehet sokat akarni.

Azonban ha a férfi fél elhanyagolja magát, ha nem tekint nőnek, nem érzem, hogy vágyik rám és vonzónak tart, nincs meg a kellő szenvedély, ha csak azt érzem, hogy üríteni akar, akkor egyértelmű, hogy nem is akarok vele szexelni. Tehát nem a szexel lesz gond, mert arra vágyni fogok, csak nem a partneremmel, aki ilyen.

Viszont ebben az esetben is azt mondom, ha kommunikációval sem lehet ezt megoldani, akkor ki kell lépni a kapcsolatból és akkor nem lesz szükség megcsalásra.

Tehát nem tudjuk a női fél indokát, hogy miért nem akarja. Ez fontos lenne.

De ha ezekkel nincs gond, akkor valószínűleg az a gond, hogy nem egyeznek az igények, és akkor kár egymás idejét tovább húzni. Mindenkinek olyan partnert kell választani, akivel egyeznek az igények. Tehát mindkettejüknek fontos a szex és mennyiség tekintetében magasak az igényeik. Ahol mindkét fél egyaránt próbálja ápolni a kapcsolatot.

Viszont ha te mindent megadsz a párodnak, ennek ellenére folyton visszautasít, akkor persze, érthető, ha máshol akarod megkapni, vagy mástól, viszont ha nincs gyereketek, közös vagyonotok, közös egzisztenciátok, akkor mindenfajta gondolkodás és procedúra nélkül szabadon ki lehet ám lépni a kapcsolatból és azzal lenni, aki mindent megad neked és nem utasít vissza. Ha viszont más okok számításba jönnek, mint család, anyagiak, abban az esetben viszont sokkal nehezebb és valóban egyszerűbb lehet egy megcsalás, de nem érdemes. Inkább tessék megbeszélni a dolgokat, ha szükséges, akkor szakemberhez fordulni.

2018. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyierővel Te se akadj ko ha én mást keresek mert nem vagy elég jó az ágyban
2018. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a nöknek

Ciklus függő a libidójuk

Most erőltessek magamra + 2 szexet mert nem bírsz magaddal

Tegyükk fel lesz 2-vel több szex csak hogy lenyugodj

De az’ a 2 nekem nem fog jól es i mert Nem kívánom csak azért teszem szét a lábam mert nyavajogsz meg nem akarom h félre menj

Ez neked megéri?

Hogy ugy dugs meg az asszonyt hogy nem élvezi

És azt a plusz szexet hátaközepére nem kívánta csak azért ment bele mert

MEGÍGÉRTE?!!!

24N

2018. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Telefonról vagyok, de próbálok mindenkinel válaszolni. Amiatt E/3-ban írtam, mert egyáltalán nem elszigetelt esetről van szó. Egyik haveromnál ugyazez játszódik le, az első fél évben minden rendben volt, aztán, amint a lány biztonságban érezte magát „ellustult” szexuálisan.

Magamról annyit, hogy igényes vagyok. Minden nap fürdök, borotválkozok rendszeresen. Minden nap tisza felsőt veszek, két-három naponta farmert is cserélem.

A szexről annyit, hogy mindig elélvez a barátnőm, számomra ugyanolyan fontos, hogy ő is élvezze az együttléteket, mint én. Próbáltam érdeklődni, hogy mitől lenne neki jobb, van-e valami különleges kívánsága, de elmondása szerint nincs semmi, amit kipróbálna a hagyományos szexen kívül.

A szexuális dolgokat leszámítva mindenben passzolunk, emiatt nem akarom elhagyni. Rengeteg dolgokkal próbálkoztam már, minden vágyát próbálom teljesíteni, néha meglepem ajándékokkal, de egyre kevesebb a viszonzás... higyjétek el nem a megcsalás volt az első gondolatom. És habár most én vagyok a rossz, de nem hiszem, hogy megcsalnám. Egyszerűen csak nem tudom, hogyan tovább...

2018. júl. 1. 20:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthető a kétségbeesés. Szerintem egy nagyon komoly elbeszélgetésre van szükség a dolgok miértjéről. Hozd fel neki a gondolataidat,az aggályaidat,a hiányodat. Itt már nem segít,hogy te teszel meg egyedül mindent. Valami gáz van a lánnyal. Lehet szervi vagy lelki gond;esetleg a lecsökkent igény.

Mindenesetre tudjon róla.


Ha pedig nem tudtok dolgozni és javítani ezen akkor válaszúthoz érkezel.

2018. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Én viszont még mindig úgy gondolom hogy a lány nincs kielégítve, csak ráfogja.

Bocsi, ezzel nem téged akarlak bántani, de mi nők nem valljuk be, mert nem akarunk megbántani titeket.

Akiknek eddig kamuztam, mind azt hitték hogy szexistenek, és egy szexuális együttlétünk alatt én 10x is elmentem....Nem ezt hazudtam hanem amikor rákérdeznek de konkrétan így hogy "ugye többször is elmentél?" akkor csak annyi a válaszom hogy ja, erre már számolgatják és nő a mellük a büszkeségtől. Én meg csak nevetek magamban hogy megúsztam egy kínos beszélgetést.

Persze ez nem a legjobb megoldás, nem véletlenül érnek véget ezek a kapcsolatok gyorsan.

Ahol működik a kommunikáció, ott nincs szükség megjátszásra. De ott nincs is ilyen probléma...

2018. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Megpróbálok még jobban figyelni, hogy jó legyen neki, amikor együtt vagyunk. Bár nem tudom hogyan játszaná meg azt, hogy remeg az egész teste, amikor élvez.. Én nem akarom szexistennek érezni magam. Azt akarom, hogy jó legyen neki is és ne kelljen könyörögni állandóan. Azt akarom, hogy ő is akarja. És ha nem is kezdeményez, akkor se legyen 20 esetből 19 visszautasítás.
2018. júl. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!