Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan pótolhatatlanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pótolhatatlanul fontos minden férfinak a szopás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok nőtől hallottam, hogy a nyalás az egyetlen, amivel csúcsra lehet őt juttatni, de pasik esetében ez a probléma aligha állhat fenn.
2019. dec. 20. 00:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
dominancia kifejezése szerintem főleg.
2019. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
12-es vagyok, kislányom. Egyik kérdésemre sem válaszoltál. 🤷🏼‍♂️ Amúgy miért is kapnék agyvérzést? 🤔 Nekem tök mindegy, hogy mekkora gáz vagy, csak segíteni próbáltam. Az ilyen felfogású lányoknak úgy is kijár majd az élettől nyugi. (Remélem ezt tudod értelmezni, ha már a korábbi írásomat nem sikerült) Na legyen szép napod 😁😘😘
2019. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%
Fiúként, férfiként nem szeretek nyalakodni és nem is pótolhatatlan az, hogy leszopjanak. Nekem a hagyományos szex elég, nem értem, másnak miért nem.
2019. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

#22

Azt sem tudod eldönteni, hogy a jóindulatú, segítő szándékú, érett felnőtt (ellenére annak, hogy képtelen vagy puszidobálós szmájli nélkül megírni egy kommentet) szerepében tetszelegj, vagy inkább a nemtörődömöt add és úgy tégy, mintha nem lennél pontosan tisztában azzal, hogy semmilyen tekintetben nem állsz fölöttem. Miért akarsz segíteni, ha "neked mindegy, hogy mekkora gáz vagyok"? Milyen alapon tiltod meg, hogy esetleg méltassam a stílusod, miután te az enyémmel megtetted? Mi következik abból, ha azt mondom, hogy az előjáték az orálon kívül állhat egymás csókolgatásából, simogatásából, kézzel történő izgatásából is? Tippeket kell adnom a nemi életed színesítéséhez? A felfogásom mely része miatt érdemlem meg, hogy "kijárjon nekem az élettől"? Miért kell a kis lelked megnyugvásához, hogy rossz legyen annak, aki látszólag nem ért egyet veled valamiben? Hány éves fejjel állsz ezen a rendkívül magas szellemi és erkölcsi nívón?

2019. dec. 26. 05:41
 25/29 anonim ***** válasza:
17%
Most nagyot és okosat akartál mondani, de hát nem jött össze. Figyi aranyom, legyen igazad, majd rájössz, ha lesz annyi eszed..... Ha nem, hát nekem úgy is jó. A segítő szándékom miatt adtam tanácsot, mert az elesetteken segíteni kell, de ha te ezt nem fogadod el🤷🏼‍♂️ Kíváncsi lennék hányan hagynak ott a suta szexuális hozzá állásod miatt. De majd akkor is add, az okosat, meg a bölcset, meg majd találd ki, hogy te dobtad ki a csávót, ezzel majd igazolod magadat. Legyen szép napod és csak a te kedvedért 😘👉👌😘 szerintem maszturbálj, hogy a belső feszültséget levezesd🤫🤭😘❤️
2019. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"Most nagyot és okosat akartál mondani, de hát nem jött össze."

Ha nem jött volna össze, képes lennél érdemben lereagálni mindent, érvekkel rávilágítva az ostobaságomra, ehelyett ugyanazt a tartalmatlan, személyeskedő f#szságot szajkózod, amit két kommenttel ezelőtt is.

"Kíváncsi lennék hányan hagynak ott a suta szexuális hozzá állásod miatt."

Kíváncsi lennék, téged hányan hagytak már ott a csapnivaló vitakultúrád miatt. A hozzáállásomról pedig nem derült ki semmi, rám projektálsz valamit, ami az agyadban született meg.

És ha már tanácsokat osztogatunk egymásnak, az én javaslatom az lenne, hogy a túltengő filantrópiádat fordítsd inkább a rászorulók (a valódi elesettek) anyagi támogatására, adakozz jó sokat, azon mindenki nyerne, még a létezésednek is adna némi értelmet.

2019. dec. 27. 13:50
 27/29 anonim ***** válasza:
24%
Huha, de kis paprikás lett valaki🤭 csak nem fején találtam a szeget?! Igazából mindegy mit írok, te fel sem fogod, csak a sajátodat nyomod. Idejössz kérdezni, de ha nem tetszik a válasz, akkor neki állsz okoskodni, fellengző stílusban. Hát legyél boldog a vélt igazaddal. Magasról teszek rád, ha az első randim sikerül, nagyobb lányom van, mint te. Azt te akarod nekem osztani az észt, úgy hogy neked nincs. Csak a kedvedért, 👉👌👌😍❤️😘🤫😁🤔🤭
2019. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
"Nem ér a nevem, káposzta a fejem, bibibí!!! 😘😘😘"
2019. dec. 28. 14:05
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
😁😉🤭😘😘❤️
2019. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!