Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok direkt viselkednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok direkt viselkednek úgy, mintha a fordított világban lennénk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha pl pasiként szexet akarok, akkor ha közlöm, hogy SZEXET akarok csak, na akkor tutira menekülőre fogják.

Ha úgy kezdem, hogy komoly kapcsolatot akarok, akkor is menekülőre fogják, mert hú, még nem is ismer de kapcsolatot akar...

Ugyanakkor, meg azt mondják, hogy mennyire szexi ha egy pasi tudja mit akar.. Hát szívecskéim, ilyenkor most mi van? :D

Ha megmondom mit akarok, akkor egyből magukra vesznek mindent és azt gondolják, csak arra kellenek. Vagy azzal jönnek, hogy ők most nem akarnak komolyat.


Másik, ha úgy ismerkedek, hogy azt mondom, nem akarok ismerkedni csak beszélgessünk, akkor abban többnyire nyitottak és lazák, persze mindig kiemelik, hogy ők nem olyan lányok, meg nem keresnek egy éjszakást, aztán valahogy mégis az lesz a vége, hogy két héten belül lefekszünk egymással...


Ne értsétek félre, nem rosszból írom ezt. Csak szeretném tudni, tulajdonképpen miért nem lehet nyílt lapokkal játszani? Illetve, ha azzal játszik az ember, akkor miért ítélitek azonnal "halálra"? Ne vegyétek rossz néven, de ez olyan mintha megnevelnétek minket arra, hogy hazudjunk nektek, miközben azt kommunikáljátok, hogy határozott pasi kell, aki tudja mit akar. Közben, aki ilyen azt elutasítjátok, aki meg csak "lazán tojik" bele abba, hogy mi lesz, azzal meg megy az etye-petye.


Kajak, miért csináljátok ezt? Szeretném megérteni. :)



2019. dec. 20. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nők = Probléma.
2019. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én csak szimplán nem értem őket.. ja, van velük baj, nekik is velünk :D jó volna nélkülük, de velük is az, szóval.. szívás
2019. dec. 20. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja mert minden lany ugyan olyan... Miert kell mar megint altalanositani?!
2019. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden lány egyforma, az egyik ezt akarja a másik azt.
2019. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Csak veled fogják menekülőre. Nem magadban kellene keresni az okot? Talán nem kellene eszköznek tekinteni a nőket.
2019. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Látom nem érted.

A saját tapasztalataimat írtam le. A végeredmény attól függ, hogy hazudok-e vagy őszinte vagyok-e velük. Ha ködösítek, akkor szex, ha egyenes vagyok, akkor lapát.


Amúgy meg, nagyon is de. Élvezik ha szex közben tárgyiasítva vannak. Máskülönben nem érzik magukat nőnek, kell hogy a falhoz nyomjam őket, akkor érzik igazán, hogy akarom őket. Ez már csak ilyen.

2019. dec. 20. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nincs rajta mit érteni mert nem logika alapján működnek a nők. Alapból, hülyeség, hogy meg akarod érteni.
2019. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

#1


Teljesen ertheto es vilagos.


[link]


35F incel

2019. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez óriási! :D
2019. dec. 20. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Mit szólnál, ha én (nő vagyok, nyugi😃) mennék hozzád oda, és azt mondanám: Szia Pisti, nagyon tetszel nekem, arra gondoltam, hogy elvehetnél feleségül. Aztán felvesszük a CSOKot 3 gyerekre, ennyit szeretnék szülni neked. Veszünk egy házat belőle, a kocsidat is eladhatnád, öten nem férünk el benne. Ja, amúgy Enikő vagyok, a vezetéknevemet meg majd megtudod a szertartáson. Na, remélem az elmúlt 15 mp-ben sikerült felfognod, hogy csak engem akarsz.
2019. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!