Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkon minden pasi vágyik erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkon minden pasi vágyik erre?

Figyelt kérdés
Amelyik férfi azt mondja, hogy őt nem vonzza az anális szex, valójában ők is vágynak rá? Van olyan férfi akinek nem tetszik a dolog vagy mindenki erre gerjed?
2019. dec. 20. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazan tetszik ez a dolog megis pasi vagyok
2019. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen , de nem gerjed minden pasi rá. Aki viszont erre gerjed és van egy csepp esze az betartja az anális szex három alapszabályát: higiénia, síkosítás, fokozatosság.
2019. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem vágyom rá.
2019. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig fűztem a párom, hogy próbáljuk ki mire belement, de alapvetően csalódás volt, mivel semmi pluszt nem éreztem, még csak szűk sem volt annyira sikerült ellazulnia, így alapvetően engem nem vonz azóta. Jobb érzés a punciban.
2019. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem titkoltam soha hogy nagyon szeretem popsiba csinálni persze minden szabály betartásával!!
2019. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy nem szeretné
2019. dec. 20. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem vonz, sőt taszít.


24/F

2019. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem,nem csak ezt mondom,én tényleg nem szeretem

A lánynak sem a legkellemesebb(az esetek többségében) és nekem is fáj ha erősebben csinálom.

Na meg fel nem tudom fogni hogy miért jobb érzés egy popsilyukat(ami ráadásul nagyon nem erre van kitalálva) dugni,mint egy puncit.

2019. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Rajtam kivül? Lehet! Én addig nem amig egy punci van a világon!!!!
2019. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem vágyok rá! Nem vonz, még filmen sem nézem! F.
2019. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!