Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban könnyűvérűek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyűvérűek, és könnyen kaphatók a lányok a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
Érthetsz ez alatt egyéjszakás kalandot. Érthetsz olyan párkapcsolatot, ami pár nap alatt alakul ki, és csak a lényeg, hogy legyen pasid. Főképp lányok gondolata érdekel ezzel kapcsolatban. Mennyire lehet általánosítani?

2019. dec. 21. 09:44
1 2
 11/15 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne, nem itt sírna minden második férfi...42f Én olyat is megtenék egy fiatal diáklány kedvéért, hogy megjátszuk járunk. Iskola előtt tali egy csók, beszállni az új kocsimba. Egyébként meg semmi sincs közöttünk...
2019. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, szűz. Véletlenül sem vagyok vallásos, csak megvan az elképzelésem, hogy majd kapcsolatban, azzal a személlyel akit szeretek, aki viszont szeret.

Nekem valószínűleg soha nem fog beleférni alkalmi vagy szexkapcsolat, avagy barátság extrákkal.


Akinek igen, azt is megértem, ettől nem lesznek könnyűvérűek. Attól, hogy nekem ez az elképzelésem, fiziológiás szükséglet létezik, és minden joguk megvan kielégíteni a szexualitást.

2019. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts és ne vonj minden nőt egy kalap alá. Van aki könnyen teremt kapcsolatot és megy bele a szexualitásba, más meg hosszabb idő és csakis egy tartós kapcsolatban. Ne törj pálcát mások felett, mindenkinek a saját élete - joga van hozzá.

Egyébként "régen", 50 évvel ezelőtt is voltak olyanok akiknek nem kellett házasság, meg szülői engedély a szexhez. Ne érdekeljen mások mit csinálnak, vagy mit nem, vagy mit gondolnak. A te életed éld meg úgy ahogy neked jólesik!

2019. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as :) Szia. Semmi pálcát törő, vagy kötekedő nem volt a kérdésemben. Ezt Te láttad bele. És nem rosszból mondom.:)
2019. dec. 21. 12:42
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Igen, és ezzel maguk alatt vágják a fát. Férfi és nő két külön világ ugyanis. Merőben más a gondolkodásuk, lelkiviláguk, s ekképpen az elvárásaik is. Egy fiúnak fogalma sincs, mi kell a nőnek, és ha nagyon őszinte akar lenni, nem is nagyon érdekli. Nem akar megfelelni, nem akar semmit, csak pinát. Ha könnyen megkapja, esze ágában sincs "nőül" tanulni. Esze ágában sincs a nő lelkével törődni, hisz jószerivel azt sem tudja, hogy van neki olyan. Amikor kudarcok érik, amikor nem jut pinához, akkor kezd eszmélni, akkor kezd megérni benne a megfelelési vágy. Akkor lesz jobb ember, akkor lesz szerethető partner.

Ergo, ha a nő könnyen kapható, a férfi nem kényszerül rá, hogy kihozza magából a legtöbbet. Csak egy félembert adhat a nőnek. Megmarad csiszolatlan gyémántnak.

2019. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!