Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen könnyűvérűek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyűvérűek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyan nőt jelenleg, akinek lenne tartása... mindegyik kavar össze-vissza egyszerre több férfival. Se lelkiismeretük, se erkölcsük nincsen. Önzőek, érzéketlenek és mindenkit maguknak akarnak alárendelni.

2017. dec. 9. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Tudod valamelyiknek az elérhetőségét?
2017. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Állatok kora. Mond valamit? Ebben élünk, minden racionalitást, épelméjű dolgot kiszorít. Az emberek annyira boldogtalanok, hogy gondolkodás nélkül belemennek instant kapcsolatokba/kóbordugásokba egy kis szeretetet remélve.
2017. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Fura. Én egy ilyet se ismerek.
2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Kóbordugások :D
2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
A racionális pont az, hogy a szex ugyanolyan tevékenység, mint bármi más, vagyis nem vonatkoznak rá a keresztény tabuk. Szóval pont a birtoklás, a kizárólagosság az, ami irracionális, emocionális. Ha ezt elfogadjuk, sokkal egyszerűbb az élet.
2017. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 26 év alatt egy kapcsolatom volt. Azért lett vége, mert meguntam, hogy csak én tegyem ki a lelkem.


Ha te egy erkölcsileg feddhetetlen férfi vagy, akinek van tartása, nem kavargat csak úgy, lelkiismeretes, önzetlen és érző szívű, eddig kizárólag szerelemből szexelt, akkor keress. Mert minden vágyam egy ilyen ember, akire fel lehet nézni, akit imádni lehet, aki tanít és nem kioktat, aki úgy tart tükröt elém, hogy a legjobb oldalamat hozza ki belőlem, aki mellett angyal leszek....

De nem, inkább ne keress.

2017. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ezt valahogy én se vettem észre.
2017. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor használd ki, hajrá. :)
2017. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a felszínen levő p*cs@ lányok. Kicsit néz mélyebbre a világon és meglátod hány olyan gyönyörű szép lányt találsz aki a szerelmet keresi van erkölcse okos erős ambíciózus önálló. De ők már senkinek se kellenek mert túl önàllóak, túl erősek stb. Csak néz körbe alaposan
2017. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hiányoznak a belső értékek. Nem kelle ezen semmit túlbonyolítani. Egy nőn sokszor nem a külső számít, hanem hogy milyen belül... a jelenlegi melóhelyen, van egy dundi csaj... akkora kufferja van mint egy ház, oda hízik, de a mosolya elbűvölő :D meg az arca is szép. Tetszetős a férfi szemnek. Nem minden a külső, nagyon nem... hiába néz ki jól valaki, ha belül üres.
2017. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!