Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már nem érzem szexinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem érzem szexinek a barátnőmet, akkor hogy mondjam meg neki, hogy vége, úgy hogy ne törjem össze az önbizalmát és ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Egyrészt azt érzem, hogy ő szeret engem, másrészt nagyon könnyű megingatni az önbizalmát és nem szeretném, hogy sérüljön, nem akarok neki rosszat.


Mint embert, én is kedvelem őt. A kezdeti szerelem már nem lángol.

Már nem vonzódom hozzá szexuálisan.

Amikor meglátom, már nem az van, hogy kívánom testileg, sőt, alig akarok vele szeretkezni, gyakorlatilag nem kezdeményeztem már az elmúlt két hónapban. Akkor volt szex, amikor ő mászott rám.


Gondolkodtam ezen és végül arra jutottam, hogy meguntam a testét. Tudom, kegyetlen, de őszintén ezt érzem.


Három éve vagyunk együtt, 26 évesek vagyunk.

Ha megkérdezi, hogy miért, akkor nem akarok neki hazudni, de összetörni sem szeretném az önbizalmát, mit mondjak, ami elfogadható de nem rombolja le őt? Szeretném ha nem magába keresné a hibát, és nem magát hibáztatná, csak elfogadná, hogy vége.



2019. dec. 21. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én sokszor azt próbáltam elérni szakításkor, hogy inkább engem utáljon meg valahogy, minthogy saját magát hibáztassa.
2019. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kell mondanod, hogy már nem szereted; nem kell a szexet belekeverni, nyilván ő is tudja, hogy ritkán van.
2019. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

A szakítás nem egy olyan dolog, amit meg lehet úszni depi nélkül, főleg a lányoknál... Van egy nagyon kedves barátom, és egy szakítás után vágdosta magát stb... Én rángatták ki a depiből. De el3ggé szar alak vagy, ha 3 év után csak így "megunod". Én még csak barátod sem lennék, komolytalan vagy.

22/F

2019. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ja, #3 voltam, még annyi, hogy én általános elsős szerelmemmel vagyok még mindig együtt, és képzeld, ha nem azon gondolkozol, hogy mi rossz, hanem, hogy mi a jó, akkor nem unalmas, de ezek szerint te sem kezdeményezel.
2019. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De meghízott? Igénytelen lett? Nem figyel a szőrtelenítésre? Vagy mi?
2019. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na magyarázd túl.

Mondd meg neki hogy vágysz a szexuális változatosságra

2019. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen #6 teljesen igazad van. Ha elé állsz, hogy unalmas vagy valami, és hogy változás kéne, akkor még lehet menteni. Mert úgy látom a sex a problémátok
2019. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát bro' dobálhatnak rád követ, de legalább korrekt vagy és lezárod ami nem működik, nem pedig félrekefélésbe kezdesz, hanem meghagyod a másiknak hogy boldog legyen mással.

Nem lesz könnyű beszélgetés, ne azt hozd fel hogy már nem tetszik neked, hanem azt, hogy már elmúltak az érzések, már nem szereted, már nem érzed ugyanazt zárjátok le mert így nincs értelme. Ne hibáztasd, ne mond neki azt, hogy nem tetszik, csak azt hogy már nincsenek meg az érzések.

2019. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!