Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal lány bevágódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal lány bevágódni akarhat ezzel, vagy valóban izgathatja, hogy egy idősebb férfi vezesse be a szexbe?

Figyelt kérdés

Még szűz, 18 éves. 14 évvel fiatalabb nálam, azt mondta, hogy örömmel venné, ha megtanítanám neki mit és hogyan kell csinálni a szexben, kész tanulni.

Mit gondoltok, valóban így gondolhatja, vagy inkább rafkós és ezzel akar az elmémbe férkőzni?


Elmondása szerint félénk, valóban lassan nyílt meg előttem, újabban azonban gyakrabban beszél szexualitásról, többet mond magáról, vágyairól.



2019. dec. 21. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Közeledj hozzá! Mit veszíthetsz?
2019. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez vagy óriási kamu, vagy mázlista vagy!

Ha ennyire bizonytalan, tanácstalan vagy küldd hozzám !

2019. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezen parázol, hogy egy 14 évvel fiatalabb lány át fog verni, akkor nem te vagy akit keres, hanem egy igazi felnőttet.
2019. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szeretném megismerni a szándékait.

Tudja, hogy nem akarok kapcsolatot vele a korkülönbség miatt. Ezt követően árulta el, hogy szűz, amikor megkérdeztem kizártnak tartaná-e a szüzességét kapcsolaton kívül elveszíteni, akkor azt válaszolta nem volna ellenére egy tapasztal, idősebb férfival letudni a dolgot.

2019. dec. 21. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Se bevágódni nem akar, se nem is izgatja. Ha valóban igaz a sztori, akkor a lány egy racionális döntést hozott. Arra kellesz neki, hogy tanítsd, nem akar önző bénázó kisfiúkkal szórakozni. Ennyi. Élvezd ki!
2019. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Tanisd te mázlista !!
2019. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem ő az egyetlen fiatal szűz lány aki erre vágyna. Sokan vagyunk, hidd el, és mázlija van hogy ilyen normális pasit fogott ki mint te, így ezek alapján ahogy irsz róla 20L
2019. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a szex izgatja, gondolom nem egy tapasztalatlan tinivel szeretné kezdeni. Én csak örülnék neki ha egy fiatal lány szeretné tőlem hogy bevezessem a rejtelmekbe. 47/F
2020. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is "tanítottam" már, indítottam el ezen az útján fiatalabb hölgyet, felelősség, de egyben megtisztelő és élvezetes, ha van elég türelmed. Figyelj rá, hogy minél jobb élményeket szerezzen, ez meghatározó lesz a későbbi szexuális életére, de gondolom ezt te is tudod... Én szívesen csinálnám, hajrá!
2021. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!