Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoban úgy van, hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban úgy van, hogy 14 évesnél idősebb szép lányoknak szinte csak olyan pasi kel akinek van autója?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs jogsim. Már lehetne, de szüleim inkább magukra kőltötték azt a pénzt! Bulikba se tudok sokat vinni! Bár igaz átlagosak a szüleim pénz ügyileg, de tudnának többet is adni... Persze nem biztos , hogy az is elegendő lenne! Egy csajnak lehet el várás az , hogy minden héten meghívd mondjuk piára egy diszkóban , és itt Mezőkövesden nem is él olyan sok ember. Tehát csaj se ez által lehet sok a beképzelt. Azért teszem fel a kérdést, mert legtöbb lánynak akiket ismerek. Mindeggyiknek olyan a barátja , hogy autója , de legalább jogsítványa van. Nem érdekel.Meg ez amúgy is kezd gáz lenni már ilyen korban , hogy nincs jogsim! Nyári melóból össze dobom rá a pénzt, nem érdekel. Viszont autot max jövő nyárra tudnék venni! Max 150-200 ezerért, ami nem érdekelne , kezdetnek jó! Ha Szeptemberben el kezdhettem volna a jogsít ezen a nyáron már kocsival járkálhatnék! És ezen a nyáron is nyilván akarnék csajozni, 14 éves korom óta nem volt barátnőm, tiszta gáz vagyok! Illetve egyik haverom mondta, hogy addig ne is csajozzak amig nem lesz legalább egy trabantom :D! Mert addig rám se néznek! Ne értsétek félre jól nézek ki, tehát nem erre mondta. Ő is helyes és azt mondta , hogy tapasztalatból mondja ezt! De amúgy engem nem érdekel, ha a tini lányok valóban ilyenek! Akkor ha nincs más választásom korkülönbség ellenére is össze jövök én egy 14 évesel is :D! Csak kevés 14 éves lány van aki gondolkozásilag ne lenne még teljesen gyerek, tehát picivel éretebb lenne! Ebbe a korba meg csupán a pénzre mennek a lányok!

2019. márc. 29. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Fuuuu, hallod, te inkább egy helyesírási szótárat vegyél, és forgasd is gyakran!!!! Full hülyeség az egész, amit írtál, egyik mondatod égőbb, mint a másik. Plusz nem is igaz. Kicsit gondolkozzál már ember, mielőtt ide írsz,szedd össze a gondolataidat. Mondjuk ekkora hülyeségektől inkább kímélj meg mindenkit.
2019. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért hány éves vagy?
2019. márc. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Hogy te mennyire lenéző és általánosító vagy a lányokkal szemben.

Most kezdtem el a jogsi tanfolyamot. Nem alap, hogy ismerkedésnél a srácnak legyen, pláne autója.

Az viszont igen, hogy le tudjon írni egyszerű mondatokat, hiba nélkül. Tudod, a stílus maga az ember.

Roppant éretlen és buta vagy.

18/L

2019. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a baj veled, hogy nincs autód. :D
2019. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hogyan is van ez, de az biztos, hogy a lányok nem olyasvalakire buknak, aki a szüleitől kunyerál pénzt. Azzal, hogy van autód, amit a szüleid tartanak fenn, nem bizonyítasz semmit. Menj el dolgozni! Legyen saját kereseted! Ezzel is többet érsz el, mint egy autóval. (19/F)
2019. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A saját lakás fontosabb!

Én nagyon sok olyan fiatal fiút ismerek, és nem csak fiatalokat, hanem érettebb fiúkat is, akiknek van ugyan autója, de lakása nincs, nincs is kilátásban, hogy vegyen, a szüleinél lakik vagy albérletben. De kocsija van... Teljesen ésszerűtlen pedig, hiszen azt a sok pénzt, amit autóra költ, értelmesebb lenne lakásra félretenni. Vagy nyugdíjkiegészítésre, ha esetleg a lakáskérdés meg fog oldódni nála várhatóan.

Mindegyik pasi, kevés kivétellel csak szórja a pénzt autóra, nyaralásra, szórakozásra, lakásra meg baszik félretenni.

Én viszont ilyen költekező hapsival nem jönnék össze, aki nem ismeri fel a prioritásokat, hogy mennyivel fontosabb lenne félretenni, mint elherdálni a pénzt.

2019. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a tiniriвancok.
2021. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg honnan vetted?
2021. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!