Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer felkeltettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer felkeltettem egy pasi érdeklődését, van rá esély, hogy újra megtehetem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya egy 10es skálán kb 9es vagyok; ezelőtt egy évvel sikerült felkeltenem egy pasi érdeklődését( fekete magassarkú, fekete blézer és fehér miniszoknya kombinációval) van rá esély,hogy megint megtehetem? Mi a véleményetek?
2012. febr. 22. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély.
2012. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer felkeltetted az érdeklődését, akkor már nem kell felkeltened ismét, mert ez nem olyan dolog, hogy elmúlik. Ha ismét meglát, akkor nagy valószínűséggel továbbra is tetszeni fogsz neki.
2012. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekelted akkoriban,akkor most is érdekelni fogod valószínűleg.Akkor is,ha zsákot veszel magadra.Kérdés,mennyire volt komoly az érdeklődése,mert ha tényleg az volt,akkor az bizony valóban nem múlik el egyik percről a másikra.
2012. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!