Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha nem tudok és nem is akarok megtanulni mélytorkozni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 23:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Én meg akartam tanulni, de nem ment. Elengedtem. Ha valamit nem akarsz, ne csináld.
2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
miért lenne elítélendő, olyat csinálj ami neked is tetszik
2019. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Amegfelelő emberen megtanulod úgy is

22l

2019. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire sem elítélendő. Nem kell erőltetni, amit nem szeretnél. Én férfiként semennyire sem igénylem az ilyesmit és nem is várnám el.
2019. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Mi a fészkes fenéért lenne elítélendő az, hogy nem akarsz egy szexuális formát megtanulni? Ami ráadásul eléggé megkérdőjelezhetően élvezetes a legtöbb nő számára.

A szex nem abból kéne, hogy álljon, hogy bármit megcsinálj, függetlenül attól, hogy élvezed-e.

2019. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy, bár bennem nincs konkrét elhatározás, hogy megtanuljam. Élvezni szeretem a szexet, így addig veszem be, amíg nekem is jól esik. Panasz még nem volt.
2019. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem az, én annak is örülnék ha olyan csajt találnék aki szopni szeret..F
2019. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kérdezte valaki, hogy mégis miért nem akarom megtabulni. Aki nem érti, az próbáljon meg valami nagy vastagot ledugni a torkán. Már attól az öklendezés jön rám, ha az ujjamat ledugom a torkomon.


"Amegfelelő emberen megtanulod úgy is"


Egyáltalán nem, mert számomra a megfelelő emberrel, ráadásul kis farokkal is kényelmetlen lenne. Egyszerűen nem jó érzés, ha valami a torkomon van. A páromtól sem várnám el, hogy megtegyen nekem kellemes, de neki kellemetlen dolgokat.

2019. dec. 21. 23:14
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem elitélendő! Akinek nem tetszik az válasszon mást!
2019. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi, úgy értettem hogy a megfelelő ember annyirafelizgat hogy te fogsz kezdeményezni annyira kívánod őt

22/n

2019. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!