Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha nem tudok és nem is akarok megtanulni mélytorkozni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 23:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi utolsó, ezzel nem értek egyet. Ha az elmúlt éveket nézem, most van a legjobb szexuális életem, nagyon működik a kémia, elég hozzám érnie, s már mindenre kész vagyok, de a mélytorok vágyát azóta sem tettem magamévá. Szoktunk durvulni, de ami nem megy, nem erőltetjük.
2019. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ok ok félreértettem én csak a szopásra írtam
2019. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
A sima szopással nincs bajom.
2019. dec. 21. 23:43
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
A párod hogy viseli? Látod a szemében a megvetést amikor a hegyét is kiköpöd? Mert ha nem ,akkora kérdés felesleges. Én nem ítéllek el ezért ha ez számít xD
2019. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
39%
de ha megtanulnád, ugyan olyan érzés lenne mint amennyire most tudod bekapni. csak azért kellemetlen mert még nem sajátitodtad el. nekem azt mondta a csaj aki megtanulta hogy nem kellemetlen vagy rossz érzés, csak akkor volt az mikor még nem ment neki. szóval az nem baj hogy nem akarod megtanulni, de ne az legyen a kifogás hogy azért mert nem jó érzés.
2019. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Milyen hegyét? A rendes szopást szeretem, de csak a feléig tudom kényelmesen bevenni.

Ismerkedek egy pasival, ő még a sima szopást sem igényli. (persze ettől függeltenül fogom csinálni)

2019. dec. 21. 23:56
 17/30 A kérdező kommentje:
De igen, az a kifogás, nem hiszem el, higy bárhogy is lehet kellemes, hogy egy nagy vastag hosszú cucc mozog a torkomon, ha még a vékony rövid ujjammal is az öklendezés jön rá.
2019. dec. 21. 23:58
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
16-os. Akkor azért, mert az az egy lány ezt mondta neked, már általánosítasz is a többire, hogy innentől nem kifogás, hogy nem jó, hiszen csak addig lesz rossz, amíg meg nem tanuljuk??!! Mondja ezt egy férfi, aki életében nem tömködött a torkába farok méretű dildót vagy uborkát.
2019. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartja elitélendőnek senki, nyugi. Aki meg mégis, (plane neten keresztül, egy vadidegen nőtől) annak komolyan át kéne értékelnie a gondolkodásmódját a szexualitásról.


Kifogást meg nem kell keresni szexben. Hatalmas bajok vannak olyanoknál, akik ezt hiszik. A "nem szeretném" elég indok, bármiről is legyen szó. (Aki meg nem ért ezzel egyet, az jelentkezhet nálam, felteszek neki fél méter análgyöngyöt. Nincs kifogás.)

2019. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Mennyire elítélendő?

Ha nem vágysz rá: semennyire. A te szexualitásod te döntöd el mire vágysz és mire nem.

Ha nem tudod megtanulni: semennyire. Nem megy mindenkinek még azok közül sem akik ki akarnák próbálni.

Ha a partnered ennek ellenére erőlteti: na az nagyon elítélendő, annyira hogy hagyd ott a pictchába a kis pötct csinálja mással, majd te is csinálod azzal amit te szeretnél.

2019. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!