Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy felejtsem el ezt a lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a lány?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány, beszélgettünk. Nagyon vágytam volna arra hogy szexeljünk, de elszúrtam a lehetőséget, meg nem is lett volna rá megfelelő alkalom, hely. Nagyon szép volt. Pont olyan akire régóta vágyom. Nagyon rossz hogy már nem érdeklem őt.

Meg igazából még barátnőm sem volt soha, viszont vele nagyon beleéltem magam:( Nagyon nagy csalódást okozott.

21F


2019. dec. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Te szúrtad el és ő okozott csalódást?
2019. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nem egyszerű helyzet. Félre értettem a viselkedését. Még alig ismertük egymást és már fiúkkal röhögcsélt előttem. Elég megtévesztő volt, ő meg nem foglalkozott azzal hogy én mit érzek, erre ő sértődött meg amikor én nekem lett volna rá okom.
2019. dec. 22. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

na igen a jó öreg zöld szemű szörny :D egy kicsit korai volt,és lehet hogy túlzás. vedd tanulópénznek! máskor hagyod a féltékenykedést,és élvezed amit kapsz. atól még hogy beszél más fiúkkal nem lesz hűtlen hozzád,persze van ellenpélda is bőven :D

járj el szórakozni,ismerkedj,jót fog tenni.

2019. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!