Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Férfiak! Szerintetek az tényleg rossz ha egy nő szubmissziv és szereti ha a pasi irányít?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h sok pasinak nem jön be ha egy nő átadja magát a szexnél a pasinak, és majdnem bármit csinálhat vele.

Ezzel ti hogy vagytok?


Én szub vagyok, de csak az ágyban. A valóéletben nem szeretem ha nagyon irányítanak. Ez a kontraszt is baj?


2019. dec. 24. 07:28
1 2
 1/16 Modeler ***** válasza:
100%
Nyilván vannak akinek ez tetszik. És lesznek olyanok is akinek nem. Engem csak az zavarna ha nagyon passzív lenne az illető az ágyban
2019. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimum az ágyban legyen a csaj szín. Teljesen rendben vagy.
2019. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is szub làny vagyok mi ezzel a baj?
2019. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem baj ha ilyen. Szeretem ha "használhatom" szex közben és nem vitatkozik velem. Persze ilyen nővel sem csinálok olyat ami rossz neki.

Kicsit olyan érzés hogy teljesen az enyém olyankor, önbizalom növelő, izgató.

2019. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez abban nyilvánul meg, hogy fekszik mint egy darab fa, akkor lehet baj is.
2019. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mai PC világban nem tudom egyáltalán ki lehet-e mondani, de a nők alaptermészete a szubmisszió, a férfiaké a dominancia, szexuális értelemben mindenképp. Legalább a nők minimum 80%-a szubmisszív és domináns pasihoz tud vonzódni. A férfiak sajnos puhányodnak el, ezért egyre több köztük a szubmisszív, ennek környezeti, társadalmi okai is vannak.
2019. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Bocs de én nem tud lazba hozni ha 1nöt ütni es kinozni kell,ilyen nőt kihagyok akarmilyen szép is legyen!!!
2019. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, lazább dolgok nálam beleférnek. F 25
2019. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő a neménél fogva a férfiak irányítását igényli. HA nem is teljesen, de az ágyban ő a befogadó, elég passzív fele a dolgoknak.
2019. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többségének tetszik ha irányíthat az ágyban (mégha nem is feltétlenül BDSM-re vágyik). Bár ettől még van aki azt kedveli ha a nő irányít. Nem vagyunk egyformák. Ha szubmisszív vagy akkor keress domináns pasit a többi meg ne érdekeljen :)
2019. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!