Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha így csinálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha így csinálom jó lesz neki?

Figyelt kérdés

Szeretném végre kielégíteni a barátomat. Még egyikünknek sem csinálták és mi sem csináltuk senkinek. Amikor legutoljára itt volt már nagyon fel volt izgulva (és én is), szóval arra gondoltam,hogyha legközelebb ilyen lesz akkor kielégítem.

Nem szeretném előre megtervezni, viszont eléggé tapasztalatlan vagyok, így érdekel a véleményetek. Azt tudom, hogy nagyon érzékeny a felső teste, így arra gondoltam hogy a szenvedélyes csókok után elkezdem először a nyakát, mellkasát,majd a hasát puszilgatni. Ahogy lejjebb érek, elkezdem őt először gatyán keresztül simogatni majd ahogy leveszi elkezdem kézzel kielégíteni (1. kérdés: nem lesz túl száraz vagy kellemetlen ha csak simán kézzel kezdem?) ezután mondjuk elkezdem lentről felfelé nyalogatni, majd a makkját is, később pedig a számba veszem, de csak a végét (félek, hogy fogaznék) és a kezemmel rásegítek. Van még 2 kérdésem: Lehet furán hangzik de félek hogy összekeverem az előváladékot a valódi elélvezéstől, miben különbözik a kettő? A másik pedig: lenyeljem? az igazat megvallva én szívesen lenyelném,csak picit félek hogy sok lesz és attól is ha mondjuk ő ezt nem szeretné. Mindig van az éjjeliszekrényemen víz, ezért ha mondjuk lenyelném és utána innék már nem lenne gáz megcsókolni?

Sajnálom, ha buta kérdéseket tettem fel, csak tényleg biztosra szeretnék menni.



2019. dec. 24. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg jó, de majd látod, érzed, és meg is beszélheted Vele.
2019. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nyálazd be, szopd bő nyállal, verd ki a farkát a szádba, nyed le aztán még szopogasd
2019. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Tegnap leírtam az oldalon, nekem hogy esik jól, ha szop egy nő. Szűk szájjal, bő nyállal, fogazás mentesen. Játsszon a herekkel is, kapja be, szívogassa, markolássza finoman. Először csak húzza végig a nyelvével alul a farkam, majd kezdjen körkörösen a makkon játszani, csókolgassa, nyalogassa, aztán vegye be csak a makkot mozgatva kicsit, utána pedig nyelje be, ameddig tudja és kezdje szopni. Kezet csak néha hasznàljon, sok lány erőlteti, pedig isteni, ha csak szájjal, kéz nélkül szopja. Az rasegitesnek jó, ha keményebben akarja csinálni, hogy közben veri is. Imádom, ha a nyelv hegyével nyalogatja, izgatja a fitymafékemet, ugyanott ujjbeggyel masszírozza, simogatja. Röviden ilyesmi.


Az előváladék színtelen és éppen csak alig van, bár valakinek lehet több belőle. Amikor lövell a sperma, látni fogod, hogy általában intenzívebben spriccel, bár van, amikor csak kifolyik, sűrűbb, ragacsosabb, viszkozitásra is jól megkülönböztethető az előváladéktól. Nem fogod összekeverni, mert az elélvezés járhat test beleremegéssel is, hangok kíséretében, míg előváladék inkább csak az aktus elején, az izgalmi faktor elindulásakor, erősödésekor jelentkezik és nem okoz orgazmust.

Nyeld csak le nyugodtan. Én simán smárolok úgy a nővel, ha tele van a szája a spermámmal. 🙂

2019. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Elsőre ez teljesen rendben lesz, nyugodtan elkezdheted neki kézzel verni nem lesz száraz. A sz.pásnál két dologra figyelj: a partneredre, a reakcióira hogy és miként jó neki, a másik - de egyben legfontosabb - hogy ne fogazz!

Nyeld le nyugodtan nem lesz tőle bajod. Az előváladék meg az ejakuátum közti mennyiségi különbséget meg észre fogod venni :)

2019. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem akar veled smarolni miután leszoptad, akkor nagy baj van a fejében a gyereknek. Szerintem elsőre ne nyeld le és ne is engedd a szadba. Azért is jó mert így látod hogy hogy néz ki ez az ejakulacio dolog
2019. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valakinek tökéletes szentestéje lesz. Tökéletes minden, hajrá :)
2019. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

De aranyos es odaado vagy! :) Nem buta kerdesek ezek, erre van ez az oldal, nem a felkegyelmu perverzek parkeresesere, amire nagyreszt hasznalatos.


Az elovaladek mennyisege szinte semmi, azon lenyelni sincs mit. Ha meg elelvez, azt eszre fogod venni. Mennyisegben, reakcioban, mindenhogy. Nyeld le, jo gondolat ;)


Ha vered a farkat, eloszor ovatosabban csinald, ne tul durvan. Altalaban erzik ezt a csajok, de volt mar, hogy valaki kellemetlenul nyult hozza. Szoban visszacsekkolhatod, hogy hogy jo neki. Amugy szerintem lehet tul szaraz, ha sokaig csinalod, jol gondolod.

A szopasnal meg fedezd fel, gyakorolj, ne csak a hegyet vedd be. Az elejen oke, aztan nezd meg mennyire tudod! Nyalogasd, szivogasd, szopogasd, figyeld a reakciojat, szabad beszelni kozben. Ez egy felfedezo jatek ilyenkor. Erezzetek jol magatokat, jo mulatast! Egy elso szopasnal nem tudsz hibazni ;)

2019. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most írtam egy másik kérdésnél:

Nos, ne a kapcsolat elején akarj maximálisat alakítani. Ha nem hagysz fejlődési lehetőséget, el fog laposodni a legszebb, legígéretesebb kapcsolat is. Így van összerakva az ember, még ha fiatal korban nem is ismeri ezt (f-)el.

2019. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!