Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az ünnepi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ünnepi és csinosnak mondott öltözék alapvető kelléke a harisnya? Gyakran olvasom, hogy "nem azért veszik fel", de valahogy mégis a csábítás fegyvere. Akkor?

Figyelt kérdés

A szexi fehérnemű szetteknek is alapvető darabja, vagy akár egy combfix önmagában is képes öltöztetni. Kár tagadni.

Szerintem a nők is tudják jól, hogy azok a darabok, amik rásimulnak a testükre, akarva-akaratlanul vonzzák a tekintetet. Ez törvényszerű.

Miért ez a kettősség?

Egyszer csábítunk vele, magunkra akarjuk vonzani a tekintetet, máskor csak csinosak akarunk lenni de mégis észrevétlenek akarunk maradni.

Hogy van ez? :D Én össze vagyok zavarodva ettől..



2019. dec. 25. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Miért hiszik azt a férfiak hogy mindig nekik akarunk tetszeni?

Akkor veszek fel harisnyát ha hűvös van, nem azért mert csábítani akarok.

2019. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszik azt. A kettősséget nem értik, a kérdés is erről szól.

Attól, mert egy férfi megnéz, vagy dicsérő megjegyzést tesz egy nőre, az nem azt jelenti, hogy ő azt feltételezné, hogy a nő neki akarna tetszeni, vagy őt akarná lenyűgözni.

A férfi késztetést érez arra, hogy a csinosat, számára vonzót megdicsérje és vagy valamilyen kulturált formában a másik tudomására hozza, hogy felkeltette az érdeklődését.


A férfit a legkevésbé sem érdekli, hogy te neki akarsz-e tetszeni vagy sem. A férfi szemet a szép formák vonzzák.


(pl.: Néhány patriarchális berendezkedésű vallásban a nőknek előírt kötelező öltözet a férfi libidó kordában tartása végett alakult ki.)


Nyugi, nem szeretném előírni senkinek, hogy mit viselhet és mit nem. Azt mondtam, hogy ha a combtól lefelé megmutatott (formás) láb, egyszer csábításra van, máskor pedig csak a csinos öltözék kelléke, akkor mégis mi alapján várható el a férfitól, hogy tudja mikor mi az amire használni akarjátok az öltözéket?

2019. dec. 25. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

(Íratlan) szabály, hogy elegáns helyre (esküvő, bál, vagy csak egy állásinterjúra), harisnyát kell felvenni. Ha már itt tartunk, a szoknya hossza is max. a térd látszik ki.

Nem mutogatunk felesleges bőrfelületet. Mert nem eánk kiváncsiak, hanem a menyasszonyra, vagy épp a tudásunkra (egy interjún).


Mint ahogy melegítőben sem mész érettségire, vagy a gyereked ballagására (jobb helyen...).

Oké, hogy nem rád kíváncsiak, de azért abból leszűrnek sok dolgot...

én színházba sem azért veszek fel harisnyát, hogy hátha az összes faszi rám csorgatja a nyálát, hanem mert úgy ILLIK!


Nem minden a pasik körül forog...

2019. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

kepzeld koztudott hogy az oltony szexi es vonzo egy ferfin. Komolysagot sugall, ferfiassagot stb a legtobb nonek bejon ha egy ferfi elegansan oltozik fel. Most akkor mondjuk azt h ez is kettos? Hisz miert veszel fel oltonyt ha amugy nem akarod elcsabitani a noket? Ja hogy mert vannak szituaciok ahol igy kell feloltozni?:D pl ha olyan a munkad vagy elegans helyre mesz etc

Egy harisnya onmagaban semmit nem jelent. Van ezer fajtaja elarulom. Vekonytol a vaszonharisnyaig, feketetol a lila szinuig es a legegyszerubb testszinu harisnyatol a meresz csipkecsodakig minden. Ne vegyuk mar egy kalap ala az osszeset. Szerintem ezt te is elismered hogy egy vastag teli harisnya nem olyan izgato mint egy combfix:D hidd el a csaladi karacsonyi vacsorara egy no sem fog miniszoknya haraisnyakoto es combfix komboban erkezni. Ergo nem a csabitas a cel

2019. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, hogy az ünnepi és csinosnak mondott öltözék alapvető kelléke a harisnya?"


Mert ha nadrág helyett ruhát vagy szoknyát veszek fel, akkor időnként az alkalom, időnként pedig az időjárás megkívánja, hogy ne csupasz lábbal legyek, hanem harisnyában.


Annyira azért nem bonyolult szerintem. xD

2019. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert zoknival hülyén nézne ki a kisestélyi
2019. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő ha elegáns, szépen öltözik fel, az már alapból szexi. De normális ember karacsonykor el tud ettől vonatkoztatni, es nem csak a szexistennőt látja minden elegáns és csinos nőben :)
2019. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a harisnya es a combfix is szexi :)
2019. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!