Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó a lábfétisben? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a lábfétisben? Miért van minden férfi oda érte?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

A férfiak szeretnek nagy lábon élni...

Persze nem mindegyik

2019. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Engem semmilyen szinten nem izgat. Max a szexi combok de ugye az már más:)
2019. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs minden férfi oda érte.
2019. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A talp puhasága, a lábfej szépsége, -nagysága, -hajlékonysága, -tudása (pl.: rúgás vs. lábmunka), a női lábbal való játszadozás, tehát úgy önmagában minden jó vele. E mellett a nő személyisége, egyénisége is számít nálam.
2019. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

engem nem vonz, nem mindenkinek jön be

ennyi erővel mondhatjuk azt is, hogy miért izgat mindent csajt a BDSM? saját neme? családi?.............

ne általánosíts kislány :)

2019. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Neked kérdező, mi a véleményed róla?
2019. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Én nem kifejezetten vagyok oda magáért a lábfétisért, inkább csak szeretem ha szép, és igényes.


33/F

2019. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én az általam szépnek tartott női kezekre izgulok. Van hogy annyira néha alvás közben is alig akarom elengedni, szóval én semmi kivetni valót nem találok a lábfétisben.
2019. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem vonz
2019. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki van oda érte, de én személy szerint igen. Fontos az is, hogy ki milyen fokozatban érintett. Van az enyhe, a normális, az átlag fölötti, és az aberrált kategória. És nem, nem igaz az, hogy aki gerjed a szép női lábakra, az csak egy láb miatt tart maga mellett egy nőt, és a nő maga csupán egy szükséges rossz. Nem is értem ki találta ki ezt a marhaságot, ezzel csak minden (amúgy normális) lábfétises pasit megaláz vele.


Aki meg azt írta, hogy csak a beteg f...-nak van lábfétisük, annak üzenem, hogy ennyi erővel mindenki beteg, aki nem csak a puncira gerjed egy nőn, hanem akármelyik másik testrészre is, ami amúgy szexuális aktus szempontjából nem éppen szükséges a fajfenntartáshoz. Akkor aki szereti a kézimunkát az is beteg. Meg aki az orált, az is. Elég csak a punciba ki-be dugni, és semmi több, mert természetileg csak oda való egy farok. Mindenki gondolkodjon el ezeken.


Kérdező, az hogy mi a jó benne, azt nehéz elmagyarázni egy olyannak, akinek nincs. Ha teszem fel nő vagy, akkor persze nem tudhatod. Sok mindennek az együttes velejárója, mind érzelmi, mind fizikai értelemben. Alázatosság, kiszolgáltatottság, szubmisszív hajlam, behódolás, a női test átlagon felüli imádata és megbecsülése, hűség, meg hát ugye mivel tudjuk, hogy szép formailag, mind a lábszár, mind a lábfej és a talp, meg árad belőle az a kellemes lábaroma, feromon, ettől még könnyebb felizgulni. Maga annak gondolata, hogy egy nő a talpát fájdalmas fegyverként tudja aktiválni, de mindezt átvarázsolhatja örömszerzéshez, na ez az, amitől még izgalmasabb.


Én komolyan nem értem, ha pl. valaki olyan lábfétises, hogy mindezek mellett ugyanúgy működik a szexualitás, ugyanúgy kívánja a nő minden porcikáját, csak szükséges neki a láb imádata is, meg az azzal való szexuális előjáték, hogy teljesen jól funkcionáljon, akkor mi a rákért lenne beteges egy ilyen férfi? Nyilván most nem azokra gondolok, akik a retkes, szaros talpakról szeretik lenyalni a koszt, és semmi más nem érdekli őket.

2019. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!