Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha csók közben annyira beindulok h benedvesedek? 22L

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam egy nagyon jóképű pasival, akivel régebben szexeltem, és úgy alakult h megcsókolt. Annyira bejött h éreztem h szinte átázott a bugyim.

Ez normális ilyenkor?


És nem, nem kamu a kérdés.


2019. dec. 26. 00:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nagyon is.

Örülj neki...!

2019. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hmmmmm :)
2019. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
annyira nem...
2019. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha hosszantartó, nyelves csók van, közben simi, ölelés, akkor az én bugyim is nagyon nedves lesz..én úgy szoktam ha tudom ilyen élményben lesz részem teszek be tisztasági betétet..és akkor az lesz olyan..ez természetes dolog, nem kell szégyellni..mert a testi folyamatok beindulnak.. izgalom hatására..ahogy a pasiknál is..nekik meg jön az előváladék .. mondjuk érdemes sötét nacit viselni és akkor a folt nem látszik meg..
jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!