Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm úgy akar csókolózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm úgy akar csókolózni, hogy még tele a szája a spermámmal. Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
Vagy más nők is így vannak?

2018. aug. 20. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon is normális. Imád téged.
2018. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell undoeodni a sajat spermadtol mert akkor miert akarod a csajoddal lenyeletni
2018. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem para ha ez neked nem fer bele. Kuldd at a csajodat hozzam.
2018. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Terhes leszel tőle. Amúgy szerintem normális. Ő erre izgul. De ha nem akarod, akkor nem kell semmibe belemenni. Csinálhatjátok, és csináljátok is úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen, nem kell olyanokat csinálni, amiben kényelmetlenül érzitek magatokat. Bár egyszer a másik kedvéért kipróbálhatod, ha akarod, ha már nagyon szeretné, és nagyon vágyik rá, engedhetsz neki, ha akarod. És hogyha nagyon rossz lesz, nagyon nem élveznéd, nem csináljátok többet.
2018. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen, csak szerinted nem normális.

De te azért elvárod, hogy azzal, amitől te undorodsz, telepumpáld a száját, igaz?

2018. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted nem normális
2018. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Persze hogy normális. Nyisd csak ki szépen a szexualitásod, legyél elfogadó. Ma már nincsenek normális nem normális dolgok.

Ilyen fetisshhe van biztos. Minden csaj átköpködi a geccantót a pasika szájába. Ja nem.

2018. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Veled vagy mással?
2018. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem para ha ez neked nem fer bele. Kuldd at a csajodat hozzam."

Miért, neked belefér a kérdező spermája? :D

2018. aug. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is úgy szoktunk, ha a számba élvezett 😇
2018. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!