Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esélyes hogy bejövök neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes hogy bejövök neki (szexuális értelemben)?

Figyelt kérdés

4 évig elég szoros kapcsolatban voltam egyik barátommal, aki amúgy fiú. Akkor is elég kedves volt meg támogató, de még nem gondoltam arra, hogy esetleg bejöhetek neki. Folyton velem akart lenni, mindig odaült, ahová én, ő volt az egyik olyan ember, aki tényleg folyton érdeklődött irántam. Fiatalabb korunkban is meg-megnézegetett, de gondoltam hogy csak kívancsi mert akkor nőttek a melleim. Időközben összevesztünk, megbeszélni nem próbáltuk a dolgokat, nagy ívben elkerüljük egymást. Ő volt az aki vétett, én pedig a szívemre vettem, viszont ezért ő is elkezdett utálni.Utálni. amiben már nem is annyira vagyok biztos. Kb. 1 hete egy közös baráunk szülinapi bulijára mindketten meghívást kaptunk. A bulira kissé kicsíptem magam, talán mondhatni hogy még jól is néztem ki. Ami fura volt hogy mikor észrevettem a srácot hosszasan bámult. Aztán egész este lesett de még a haverjai is. Ha utál miért nézeget? Vagy utál egyáltalán?



19/L


2019. dec. 26. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted mi honnan tudjuk?
2019. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Te láttad, hogy milyen tekintettel bámult. Lehet valakit bámulni kedvesen, bunkón, magabiztosan, gyámoltalanul, sóvárogva, vagy akár utálattal is, stb.


Egyébként meg amióta létezik a világ, férfiemberek nem csak szeretetből szeretnek dugni nőket, az ellenség nőinek megerőszakolását már az ősemberek is elkezdték, maradt ez a hagyomány minden háborúban, polgárháborúban, de még bandaháborúkban is.


Úgyhogy arra a kérdésre, hogy akarna-e szexelni veled, szinte biztos, hogy igen a válasz, bármit is érez.

2019. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2019. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!