Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok nőnek volt már hosszú kapcsolata, mégis az ágyban béna?

Figyelt kérdés

Sok olyan barátnőm volt, akinek már volt komolyabb-hosszú kapcsolata előttem, de mégsem volt az ágyban egyik sem olyan tapasztalt.


Volt olyan barátnőm aki azt mondta, hogy kifejezetten örült, hogy a volt pasijai rövid ideig bírták az ágyban, mert annál rövidebb ideig tartott a szex.


Erre gondoltam, hogy hiába voltak együtt éveket, ha maximum 5 perces meneteket nyomtak, akkor gondolom nem nagyon van idő kitapasztalni mindent.


Vélemény? Most biztos úgy tűnik, mintha én egy lepedőakrobata lennék, de nem tartom magam rossznak az ágyban és általában akkor megyek el amikor akarok.


A fő kérdés az, hogy miért van az, hogy van aki hosszú kapcsolatban (elvileg) állandó szexuális életet él, de még is béna az ágyban ennek ellenére is?


28/F



2019. dec. 26. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ti pasik éppen olyan bénák vagytok.
2019. dec. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!