Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ferfiak vonzanak jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak vonzanak jobban szexualisan de megis lanyokba voltam idaig szerelmes es jobban ok erdekelnek, veluk toltok tobb idot, idovel ez valtozik? Meleg vagyok nem? (hosszu lent) 19/F

Figyelt kérdés

Szexualisan a ferfiak vonzanak de nagyon,meg is nezem oket,de a lanyokat is megnezem, de ha elkepzelem veluk a szexet nem igazan jovok izgalomba, mint a sracoknal.A gond hogy idaig lanyokba voltam erzelmileg szerelmes, ok erdekelnek,ferfiakkal csokolozni sem akarok meg semmi romantika,enyelges,egyutt elni egy lannyal sokkal jobban,boldogabban tudnek mint sraccal,sokkal jobban kijovok veluk es erzelmileg jobban izgatnak es ha egy lannyal megvan a bizalom es a kello szimpatia akkor van merevedesem de csak az adott lanyra,es tobb kontaktus kell ,mint egy ferfival.Ezert nem is voltam meg lannyal mert feltem hogy nem all fel.

Csaladom rendkivul homofob,meg en sem erzem azt hogy nekem pasizni kellene(hianyoznanak a lanyok)nem erzem azt,mint a lanyoknal aki szep,hogy szivesen megismernem akar tobb is idovel (ha megvan a bizalom).

Ti mit tennetek a helyemben?



2019. nov. 1. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján nehéz elképzelni ezt a helyzetet! Ezt neked kell eldönteni! Nehéz ebben tanácsot adni... Vabn egy mondás: A kibicnek semmi sem drága! Szerintem ezért nem nagyon kapod a válaszokat! 🙂🙂🙂
2019. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Más a testi és érzelmi orientációd iránya. Sokan vannak ezzel így, nem különleges dolog ez. Az olyan melegek, akik csak a nagyon lányos fiúkra képesek ránézni, azoknál is általában innen fúj a szél. (Próbálná egy személybe összehozni a kétféle érzését.) Ne próbáld terelgetni magadat, te pontosan ilyen leszel 50 év múlva is, ez nem változik. Hogy ez most meleg-e vagy hetero, arra csak annyit tudok mondani, hogy ideje lenne már árnyalni a kifejezéseket, mert a valóság összetettebb. Nyilvánvalóan sem a sztenderd heterók, sem a sztenderd melegek közé ez nem illik be.
2019. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!