Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei, ha 9 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha 9 hónap után esetleg vissza akar jönni?

Figyelt kérdés

A férjem mindig hűséges volt, jó férj és jó apa volt.

Aztán súlyos, életveszélyes betegsége után össze akadt egy másik nővel, és elvitte a nemesebbik szerve, vagy a haláltól való riadalma.

A lényeg, hogy a kapcsolat csak fellángolásnak bizonyult mindkét részről, nincsenek jól egymással.

A férjem egyre többet időzik nálunk, a gyerekre való hivatkozással, és segít a ház körül, stb.

Sokat beszélgetünk a mi kapcsolatunkról is, meg az övékéről is.

Nem tudom, hogy ő pontosan mit szeretne csak azt tudom, hogy én nem fogom felajánlani neki, hogy jöjjön haza. Ezt neki kell majd kimondania, ha egyáltalán...

Tudni kell még, hogy én szeretem őt a mai napig, nekem ő "AZ".


Kérem, hogy csak azok írjanak, akik építő véleményt tudnak írni. Nem érdekel, hogy mekkora rongy vagyok ha visszafogadom, meg hogy milyen aljas ember.


Igazi, emberi vélemények érdekelnek, jó tanácsok. Mire figyeljek, mik lehetnek a jelek.


Szóval a trollkodók inkább lapozzanak tovább. Köszönöm!



2019. márc. 5. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Valoszinu a gyerekeit látogatja te meg beleképzeled h téged látogat.. :(
2019. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon elhitted, hogy miattad jar haza a gyerek erdekli, miatta segit a haz korul, mert attol, hogy teged mar nem szeret a gyereket mindig fogja!
2019. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ha panaszkodik a másik kapcsolatáról. Vagy ha a ti kapcsolatotokból régi emlékekről beszél, hogy milyen jó volt ez vagy az. Esetleg nevettek valmin ami csak a ti közös viccetek.
2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem felesleges ilyen jeleket keresgélni. Majd ha mondja, akkor megtudod, addig ne álmodozz.
2019. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha konkrétan mondja,bocsánatot kér és rájött,hogy tévedett.


Addig meg keress helyette olyat aki téged akar.

2019. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Én azt látom, hogy te előre eldöntötted, milyen válaszokat vársz és fogadsz el helyesnek. Pedig a valóság bizony az, hogy tényleg egy lábtörlő vagy, ha olyan fickó után ácsingózol, akinek jelenleg is kapcsolata van.
2019. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tünik a kérdező egójának nem tetszenek a válaszok mert lepontoz..
2019. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#1 #2


Nem a kérdésre válaszoltatok, de azért köszi.

2019. márc. 5. 22:49
 9/23 A kérdező kommentje:

A kérdésemre vártam segítő válaszokat, nem pedig olyanokat, hogy lábtörlő vagyok.

És ha az vagyok? Az én bajom!

Egyébként nem ácsingózok utána, élem az életem. De vannak furcsa dolgai.

Pl. elmondta, hogy nagyon megbánta, hogy mekkora baromnak tartja magát. Hát ezért voltam kíváncsi, hogy mások mit gondolnak erről. És talán a megérzéseim nem csaltak meg...

A segítő válaszolóknak köszönöm, a többit pedig igen, lepontoztam, mert nem a kérdésre válaszoltak.

2019. márc. 5. 22:58
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Feküdj le vele szülj neki, fogadd vissza,azt aki simán eldobott másért.. Inkább lennék egyedül,mint önbecsülés nélkül térden csusszak annak aki két v 5 honap mulva megint másért dob. :(

40N

2019. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!