Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik az első jelei, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az első jelei, ha egy nő közeledni akar egy másik nőhöz? Ha többet jelent számára a másik barátnál?

Figyelt kérdés
Nincs sok tapasztalatom e téren, de most nagyon bejön valaki, aki szintén nő. Imádom átölelni, érezni a bőre illatát. Milyen jeleket vehetek bizakodónak felőle? milyen jeleket küldhetek neki, hogy tudja én úgy szeretem?

#leszbikus vonzalom érintés
2018. jan. 26. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen ugyanúgy csináld, mintha pasit akarnál elcsábítani. Érj hozzá “véletlenül” a kézfejéhez, nézz a szemébe, simogasd meg a karját... és figyeld a reakcióit.
2018. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de mi van, ha elhúzódkodik. Illetve volt olyan, hogy összeakartam kulcsolni az ujjainkat, nem engedte; megsimogatni az arcát, nem engedte... Ugyanakkor ő mondja, hogy szeretlek, finom az illatom, és volt, hogy ő simította az arcom, simította a hátam... hívott gyönyörűnek..
2018. jan. 26. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, tudod hogy milyen neműekhez vonzódik?

Ő tudja rólad?


Bókolj neki sokat, érintsd meg 'véletlen', nézz mélyen a szemébe. Próbáld megérezni, meddig mehetsz el az érintésben és feszegesd a határait, bókoknál is, hogy mi fér bele még. Ne csak az öltözékét dícsérd, hanem bármi más szépet amit észreveszel rajta (pl. szeme, bőre, keze, haja). Próbáld ki, mit reagál arra ha megjegyzést teszel egy másik nőre, vagy ha egy kettes találkozóra meg akarod hívni egy közös ismerősötöket.

2018. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudja rólam, de olyan fura... amikor átölelem, lágyan visszaölel, utána ellök magától.... Mi ez????
2018. márc. 4. 18:03
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, primitív pasi vagy
2018. szept. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!