Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mostani 18 év alatti lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 18 év alatti lányok, miért kaphatok könnyebben szexre? Azt látni fb-on is, ha fiú ír egy lánynak,5 10 perc után már írja lány szexelne, akar 25 felettiekkel. Régen is ilyen kaphatóak voltak, ezek korú lányok? Vagy csak mostanában.

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
De jó lenne ilyen csajjal találkozni ;) ;)
2019. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom mit vettél be, de ilyenek nem nagyon történnek, mutass már ilyet ha szerinted igen.


Én simán bírnám ha lennének ilyen csajok mindenfelé! :)

2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
18 év alatti lányok levelét várom akik könnyen kaphatók a szexre. 33/F :)
2019. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem inkább felettieket? :D kicsi pedo
2019. dec. 31. 00:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A 90- es évek kozepén jártam discoba, hát ott is ment a szex rendesen még bent a discoba a sötétebb sarokba is volt akció.

Kint a parkolóba minden 4. Autóba dugtak.

A nagyon félősek meg a kozeli kukoricásba mentek.Akkor is piáltak a csajok veszettül.

N/40

2019. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen bevállalós csajok kereshetnének.
2020. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez egyáltalán nem általános. Ha veled ezt történt akkor szerencséd volt egyszer, de attól nem feltétlenül ilyen egy egész generáció.
2021. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

Annak-idején a hippi-korszakban volt az igazi nagy szex-tombolás, a "make love, not war" zászlója alatt.

Arra az időre tehető, amikor a gyógyszeres fogamzásgátlás széleskörűvé válhatott, és a teherbe esésnek egészen pici lett a kockázata.

Ez bizony már a nagyanyáink ideje, és mindenkit megnyugtatok: ők sem voltak egy cseppel sem szűziesebbek mint most az unokáik! Sőt!

2021. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!