Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz érzés az hogy van egy szexpartnere, közbe meg ismerkedik fiúkkal?

Figyelt kérdés

Tehát mintha nem lenne barátja úgy ismerkedik, közbe meg van ki dugja.

Nem rossz így élni?


Meg eleve az hogy egy ilyen csaj már sok és még ki tudja hány férfivel lesz életében, nem rossz egy lelkileg? Mert ugye a szexnek nem erről kéne hogy szóljon.


2019. dec. 28. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz.
2019. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

1, nem rossz, mert a fiúk jó része ia szeret csak a szex kedvéért szexelni. Lányoknam miért ne jöhetne be?

2, lehet rossz is,ha kényszeresen teszi, bizonyítani akar valami, vagy valami lelki sérülés van. de ez inkább a mögöttes rész. Remélhetőleg élvezi

2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz. Különbséget kell tenni a testi és érzelmi kapcsolaton. Lehet érzelemmentesen is szexelni, nem kell szerelmesnek lenni, csak élvezni a testiséget. Sokan olyan helyen dolgoznak, amit utálnak és mégis ott vannak. Ugyanez.
2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szexpartner azt jelenti, hogy csak szexelnek. De attól még kereshet kapcsolatot. Ami több, mint csak szex.
2019. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz erzes. Mondjuk en sose egyejszakasokat hajtottam, hanem hosszabb tavu szexkapcsolatot kerestem. Ott azert kialakul szimpatia, bizonyos foku kotodes es megismered a masikat. Nem total ures az egesz es igy a szex is sokkal jobb! En szemely szerint nyitott voltam komoly ismerkedesre is de nem talalkoztam olyannal aki megfogott volna. Viszont ha talaltam volna akkor megszuntettem volna azonnal a szexkapcsolatom (vagy legalabbis szuneteltetem amig kiderul lesz e belole valami). Tehat ilyen szempontbol korrektnek tartom magam, ha valaki megfog az elso talalkozon es ugy erzem hogy akar ebbol lehet komolyabb is, akkor mar nem fogok mas faszival szexelgetni. Forditva nekem sem esne jol hogy a srac akivel randizom meg kozben mast dug.. szerintem igy tisztabb:) szoval nem rossz erzes mert nem csinalom parhuzamosan a kettot
2019. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt olyan, hogy egybeesett a kettő majdnem. Egy találkozás volt egy másik sráccal, de semleges terep, csak kajálás, nem is történt semmi. Amikor meg már úgy éreztem, randizhatnánk is, lezártam a szexkapcsolatomat, mert párhuzamosan nem futtatok senkit sem :)
2019. dec. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!