Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is ilyen rossz érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen rossz érzés fizetni a szexért?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk, hogy jól állok anyagilag. Nem lenne probléma minden nap hivatáshoz járni, vagy fenntartani több "sugar" kapcsolatot is párhuzamosan. Beleférne.


Régebben érdekelt ez a téma, ki is próbáltam (nem a hivatásost), de olyan rossz érzés volt. Valahogy olyan unfairnek éreztem, hogy fizetnem kell a szexért. Még akkor is, ha tudom, hogy az ilyen vonzó lányokra óriási a kereslet, és nyilván sokan ki is használják ezt...


Férfiak, ti hogy vélekedtek erről?


2019. júl. 27. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert szolgáltatásként fogom föl, és minden szolgáltatásért fizetni kell.
2019. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én sem fizetnék szexért. Bármennyire is jól álljak anyagilag.
2019. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ne fizess érte, de tegyél is le arról, hogy bombanőkkel fogsz ingyen szexelni :D Ez nem unfair, hanem nyilván ha nem nézel ki jól, ők nem vonzódnak hozzád, akkor mi a francért akarnának lefeküdni veled?
2019. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Voltak nagyon szép, vonzó barátnőim, csak eléggé fura a személyiségem, nem ismerkedem könnyen. A kérdésben nem szerepel, hogy hogy néznék ki. A sematikus válaszokat meg kerüljük, köszi.
2019. júl. 27. 15:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért lehet, mert legbelül komoly kapcsolatra vágysz és ha fizetsz, akkor legbelül tudod, hogy ez csak szinjáték.

Mindegy, hogy hivatásos, erotikus masszőr aki csak kiveri a végén, vagy aranyásó a csaj, attól még mind szinjáték (szerintem).

2019. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 StevenUp ***** válasza:
32%

Ez van akkor ha csak pénzért vagy valaki...

Illetve ennyit ér a pénzed hogy egy rendes nőt nem tudsz fogni magadnak mert nincs benned annyi kurázsi :D

2019. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

#4

Ha ingyen is lehet ilyen nőd, akkor meg minek fizetnél érte? Magad ellen beszélsz.

2019. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ötös: Igen, igazad lehet.

Hatos: Kurázsi? Kétlem, hogy a bátorságomon, kitartásomon múlna a dolog.

Hetes: Szerinted az élet egy determinisztikus rendszer? Kell n pont a jó nőköz, és ha az megvan, akkor bármikor "kapsz" egyet, különben meg nem? Írtam, hogy nehezen ismerkedem. Azt is írtam, hogy voltak (múlt idő) nagyon szép barátnőim. Nem mellesleg nem fizetnék, pont erről szól a kérdés...

2019. júl. 27. 15:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

“Nehezen ismerkedem”

És most akkor mit kéne tenni? Valaki fogja a kezed, vagy ismerkedjen helyetted? :D Ha se fizetni nem akarsz, se nem tudsz ismerkedni, akkor nem nagyon lesz nőd...nem szoktak az égből ölbe potyogni.

2019. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sikerült elolvasni, netán felfogni is a kérdést? Nem arról szól, hogy mit kéne tennem, hanem hogy kinek milyen érzései vannak a szexért pénzt témakörrel kapcsolatban.
2019. júl. 27. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!